Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szoktatok tenni a gyerek...

Mit szoktatok tenni a gyerek háti táskájába ,amit be visz az oviba? Milyen benti ruhát vigyék be, poló ,pulcsi mennyit kb ? Torna ruha tornazsák kell ?

Figyelt kérdés
Most kezdjük az ovit ☺️
2021. aug. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondják majd, nálunk nem kell semmi, egy váltás ruhát viszek, ha leönti, egy pulcsi, nem viszek be komplett ruhatárat.
2021. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Táskába? Semmit. Nincs naponta hurcolt ovis táskája.

Benti ruha az, amit ráadtam reggel. Ezen kívül a zsákba ment pár váltópóló, leggings/nadrág, zokni, bugyi.

Kiscsoportban nálunk még nem volt torna.

2021. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én teszek nekik rövid illetve hosszú váltót, bugyit, zoknit. Mindenből 2. Kényelmes benti cipőt.

Nálunk nem kérnek külön torna ruhát. De a volt oviban egy sima poló rövidnadrág vagy leggins volt.

Amit kérnek nálunk az a fogkefe.

Lányaim nem alszanak az oviban, így az ott alváshoz nekünk nincs semmi.


3 havonta tisztasági csomag ami közös. Wc papír, fogkrém, folyékonyszappan, szalvéta pepírzsepi.

2021. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez ovifüggő.

Nálunk pl 2 ovi van. Az egyikben rendesen altalják a gyerekeket, főtt ételt kapnak, délután 5-kor mennek értük, stb. A másikba meg csak azért viszik, hogy legyenek oviban, egyet játszanak meg hasonlók, s délben már viszik is haza őket.

Én utóbbit ismerem jobban, oda csak tízórait kell vinni reggel.

2021. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A váltó ruhára kell az ovis jel ?
2021. aug. 19. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor célszerű ha nagy légyszámú ovi
2021. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy váltás ruha van bent nálunk is, mindenbe kell a jel ha nem akarod, hogy elvesszen.

(én csak tollal rajzoltam a címkékbe)

2021. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet ,köszi mindenkinek .
2021. aug. 19. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Légyszámú 🤦‍♀️ bocsi csak most látom, hogy a telefon megint össze vissza írkált 😂 hú de ciki.
2021. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég, ha bent tartotok egy táskában váltóruhát. Ha leönti magát, akkor délután odakészítik a piszkosat, tudod, hogy hozni kell másikat. De napi szinten nem kell. Amikor nagy melegek voltak kulacsot kellett bevinni, de azt se hoztuk haza (csak hétvégén), mert mindig töltögették vízzel.
2021. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!