Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hol szerzitek be az óvodához...

Hol szerzitek be az óvodához szükséges dolgokat (ágynemű, tornazsák, ovizsák )?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekünk egyik sem kell.

Habár ágynemüt mindenhol lehet kapni.

Nálunk a váltás ruha, és a torna ruha a csoportban lesz a szekrényen mindenkinek külön dobozban.

ìgy se ovis zsák se tornazsák nem kell. A kinti akasztón csak az esö ruha lesz meg amiben visszük kabát. Az akasztó felett van egy aprócska fakk, abba megy a kesztyü és sapka.

2013. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsőnél: jártamban-keltemben nézegettem az árakat, mi hol olcsóbb, mit hol érdemes, aztán végül kivártam az őszi nagy dömpinget, szinte mindent olcsóbban kaptam meg közvetlenül ovikezdés előtt mintha már nyáron beszereztem volna.

másodiknál: nem volt kapacitásom ezzel foglalkozni (eü-i problémák miatt) és egy helyről neten megrendeltem mindent. Az összérték miatt kaptam kedvezményt, összességében kb ugyanúgy jöttünk ki mint amikor előzőleg csomót rohangáltam utána.

2013. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ágyneműt varratom, mert olyan méretű takaró huzat kellett volna, amilyet nem találtam.

Az ovis-és tornazsákot majd az auchan, aldi, lidl egyikében veszem meg.

2013. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ágyneműt,ovis zsákot stb... varratni szeretném,.
2013. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én nála varrattam párnát és takarót is, meg zsákot, tornazsákot is tőle rendeltem. Nagyon elégedett voltam, és ötezer párszáz forintot fizettem.

2013. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!