Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők nálatok vannak a...

Óvónők nálatok vannak a csoportban értelmi fogyatékos gyerekek?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla hogyan integráljátok őket?
2021. szept. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Értelmi fogyatékost nem integrálnak
2021. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ertelminfogyatekost nem integrálnak sima óvodába. Súlyos testi fogyatékost is csak nagyon ritkán. Lehetetlen megfelelően foglalkozni azzal az egyel a másik 20 mellett és fordítva.
2021. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Feltételezem, hogy sni és hasonlókra gondolt.


Amúgy nálunk van egy nagyothalló (szülő vagyok, nem kérdeztem mennyire hall rosszul csak láttam a hallókészüléket és mondták, hogy az). De

Ismerős csoportjában olyan gyerek van, akinek at egyik keze deformált, 3 ujja nem nőtt ki rendesen.

Ezek is "fogyatékosok", tehát integrálnak testi fogyatékosokat is.

2021. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
39%
Engem is integráltak sima óvodában (és még egy pedagógia szak se sikerült a szakgimnáziumban Lássuk meg, hogy az integrált oktatásban tanuló sérültek hova jutnak, és akkor látni fogod "miért nem javasolt integrálni a sérült embert (mert nem neki megfelelóen foglalkoznak vele Legalább másnak lehet luxus autó egyetemi végzettség Stb Én meg egy nyomi vagyok
2021. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!