Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Máshol is beül szülőire az...

Máshol is beül szülőire az igazgató?

Figyelt kérdés

Szerintem nálunk eléggé kontrollalo az óvoda vezetője, és engem nagyon zavar, hogy nincs nélküle szülői. Ez máshol is így van?

Nekem így sokkal kevésbé bensőséges a megbeszélés, meg a csoport dolgait nem tudom, miért az ő jelenlétében kell(ene) megbeszélni.



2021. szept. 27. 07:19
A kérdező szavazást indított:
Nálunk is bent van mindig.
Nálunk sosincs.
Időnként beül.
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülőin van csak bent szeptemberben, elmondja hogy mire költötték a támogatásokat stb, hiányzás esetén az óvónénik helyére is beugrik, elég közvetlen a kapcsolat vele amúgy is, szóval senkit nem zavar, hogy ott van, de egyébként le szokott lépni miután elmondja a mondandóját és nincs ott végig.
2021. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám óvónő. Igen, beül néha az igazgató is.
2021. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első összevont szülőin benn volt.

Utána talán egyszer a 4 év alatt akkor valami gyűjtést szerveztek egy kinti játékra azért jött be.

A mi ovinkban 10 csoport volt és általában a felének mimdig egy napra tették a szülőit így nem hiszem, hogy tudott volna ki be ugrláni a szülőikre.

2021. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!