Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Panaszt tenni az igazgatónál,...

Panaszt tenni az igazgatónál, amiért osztályokat hordanak ki a közeli játszótérre?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag picike játszótér itt a közelünkbe, kb minden nap oda járunk ki a 2 évessel délelőtt. Mindig ez a korosztály gyűlik ott össze ilyenkor, elvétve vannak csak nagyobbak. Ilyenkor biztonságos a játszó, mert nincsenek durván szaladgáló nagyobbak. Mióta elkezdődött az iskola, rendszeres, hogy 30 fős osztályokat hoznak ki a délelőtti órákban. Ilyenkor nagyon szűkös lesz a hely, néha 8-10 éveseket, de volt már példa arra is, hogy 15-16 éves tiniket küldtek oda be a tanárok.

Ilyenkor nagyjából 10 percen belül az összes kisgyerekes anyuka összekapja a cuccát és inkább lelép, mert nem biztonságos már így a kicsiknek.

Nagyon bosszantó a dolog, én se szeretem, főleg, hogy most lett gyönyörűen felújítva az iskola udvara is, de azért nem dőlök kardomba ettől a helyzettől.

Viszont hallottam másokat ezen bosszankodni és hogy be kellene menni az iskolába panaszt tenni az igazgatónál stb.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon ez az igazgatót mennyire fogja érdekelni? Gondolom, semmi szabálytalant nem csinálnak ezek a tanárok azzal, hogy kihozzák az osztályokat


2021. szept. 15. 17:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%
De milyen órát tartanak a játszón?
2021. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
1: én tesire tudnék gondolni.
2021. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%

Ilyenkor nagyjából 10 percen belül az összes kisgyerekes anyuka összekapja a cuccát és inkább lelép, mert nem biztonságos már így a kicsiknek.


Miért, akkor már nem tudsz rá figyelni? Nem gondolom, hogy hintáznak meg homokoznak a nagyok.

2021. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Helyhiány miatt a tesit oldják meg így. Ha a te gyereked lesz iskolás, akkor ő is így fog tesire járni.
2021. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
49%

Mi ezért járunk ki délután.

Itt nálunk tesióra helyett a faluban az utcán sétálnak a gyerekek a tanárokkal. Ez jobban zavar mert óránként elmegy ez osztály és a kutyák megőrülnek az utcában plusz hangzavar van. De ez van ezt kell szeretni.

2021. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
66%
A játszótér közös. Ha nem tetszik, máshol is lehet játszani. 2 gyereket neveltem fel úgy, hogy kb. 3x voltunk összesen játszótéren (mert utálom), szóval ezen kívül is van ám élet!
2021. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%

Az iskolások is ugyanúgy gyerekek, akiket megillet a játszótér használat joga.

A kérdező tipikusan az a szülő, aki azt hiszi, hogy az ő kivételes porontyának előjogai vannak, a többi gyerek meg poshadjon meg. Aztán majd ha a kis majma iskolás lesz, akkor azért fog hisztériázni, hogy miért nem viszik az osztályt a tanárok minden nap a játszótérre.

De csak menjen az iskolaigazgatóhoz, az majd kioktatja.

2021. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

Lehet panaszt tenni, de szerintem kényszerből csináljak így. Nálunk is van ilyen. Amikor a tanár rajta tartja a szemét a nagyokon, akkor általában nincsen gond. Amikor csak úgy közéjük dobják a gyeplőt, az zavaró. Ha vannak konkrét zavaró viselkedésformák (pl állva hintáznak a nagyok vagy felfelé másznak a csúszdán),

akkor érdemes szerintem arról panaszt tenni, azzal az igazgató is tud mit kezdeni.

2021. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
Konkrétan milyen jogon akar az panaszt tenni? A játszótér nem magántulajdon, adott korhatarig bárki használhatja.
2021. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
53%
#7 alapvetően egyet értek veled de az a "kis majma" nem a legkedvesebb megfogalmazás. Az anya kérdése miatt ne a gyereket ócsárold. Nem hiszem, hogy őt zavarja az iskolás csoport.
2021. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!