Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában szokták vinni a...

Óvodában szokták vinni a gyerekeket overálban?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de nem vagyok tapasztalt ebben, csak most kezdte az ovit a lányom. Jönnek a hidegek és arra gondoltam, hogy overálban vinném. De nem tudom, mennyire szokták abban vinni a gyerekeket, mert nem olyan egyszerű az öltözködésben (ahová jár, nem mehet be szülő, a dadusok öltöztetik át őket). De ha egy vékony leggingsre adok egy vastag nadrágot, az sem egyszerűbb mondjuk. Nem tudom, mi lenne a legjobb megoldás? Ja, és ha esős idő van is előnyösebb, mire oda érünk az oviba, nem ázik át teljesen.

2021. nov. 13. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig abban vittem. Középsőig egyrészes volt, könnyen tudta le és fel venni. Nagycsoportban már kétrészest hordott. Simán öltözött egyedül.
2021. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Abban viszem.
2021. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdekelne, hogy nehézség az óvónőknek. Engedjenek be, ha nem tetszik nekik.


Nálunk szerencsére be lehetett tavaly is menni.

2021. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk be lehet menni, de minden gyerek overallban van, ezt is preferálják.
2021. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk kifejezetten overált kértek télre.
2021. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont ezen gondolkoztam mert ha harisnyát adok a fiamra az nadrággal bent meleg. Így én is az overál mellett maradtam.
2021. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a legpraktikusabb. Oviban dolgozom és kifejezetten szeretjük akár az egy- akár a kétrészest.

Az enyém már hetek óta béleletlen esőoverált vesz fel, mikor mennek az udvarra, mert abban nyugodtan letérdelhet a vizes avarra, nem ázik át, mint a melegítő nadrág.

2021. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én bölcsődei nevelő vagyok, az a leg egyszerűbb ráhúzom és kész, szívesebben adom rájuk mint, nadrág, kabát és így biztos nincs kint a dereka a gyereknek, mert ez a sok csini rövid kabát agy baj. Nekem is van egy 2.5 évesem rá is azt adom ha hideg van.
2021. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2021. nov. 13. 13:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát az én gyerekem kettőt nem bír lépni overálban .Nem szeretjük,van neki benti nadrág meg egy kinti ennyi, de lehet nézek egy orkán nadrágot .
2021. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!