Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van itt olyan, akinek olyan...

Van itt olyan, akinek olyan korán kell vinni a gyerekeket oviba, hogy 6-kor már az intézményben vannak? Hánykor kelsz, hánykor kelted a gyerekeket, hogy bírják a gyerekek a korán kelést, és mikor van az esti alvás?

Figyelt kérdés
Negyed hétkor indul a buszom, a gyerekeket előtte kell elvinnem oviba/bölcsibe! Apuka ugyanazzal a busszal indul, együtt fogjuk vinni a gyerekeket. Van más is így? Nincs segítség, nagyszülők dolgoznak, vagy nem élnek. Nagyon sajnálom őket felkelteni, de egyenlőre ezt dobta a gép! :-((
2014. aug. 4. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem 7-re járt dolgozni. Megszületett a pici, úgy döntöttünk Apa viszi reggeli a nagyot, mert sokszor keltem éjjel a kcsihez, meg esett, hideg volt...

5:30-kor keltek, 5:50-re megitta a lányom a kakaót, mind a ketten felöltöztek, megfésülte a lányunk, s indúltak.

6-ra oda értek, majd ment a buszhoz.

Este 7-kor vacsi, fürdés, 8-ra alszik.

Napközben már nem alszik, annak ellenére sem, hogy ha korán kel

2014. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 randika66 válasza:
27%
nagyon sokáig a fiam "nyitotta "az ovit,nekem 6ra kellett volna dolgozni járni,kis késéssel odaértem negyed 7re.Fél 6kor keltettem,én semmi kaját nem adok neki,kakaót se,azért van az ovi hogy ott reggelizzen.Közel van hozzánk az ovi,10perc alatt ott vagyunk.Télen több időt kell szánni mindenre a sok cucc miatt amit rákell majd lekell venni róla.A fiam 8kor fekszik le este.
2014. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ilyenkor még visszaalszik az oviban a gyerek?


Remélhetőleg annyi engedményt kapok a munkahelyemen, hogy fél órával csúsztassuk a dolgot, akkor fél hétre vinném őket, de hát akkor is legalább egy óra, mire mindenki elkészülődik. De mindig arra gondolok, hogy legalább van munkám, és legalább sem hétvégén , sem délután nem kell dolgozni, hány embernek rosszabb ennél..

2014. aug. 4. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért kap reggel kakaót, mert fél hatkor kel, s csak 8:30-9:00 van reggeli az oviban. Addig éhen, meg szomjan hal!

Előző este készítsd ki a ruhát, minden cuccot!

2014. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 randika66 válasza:
0%
éhen hal a gyerek???? jézusom....az enyém még él....ha telenyomnám valamivel otthon nem enné meg normálisan az óvodai reggelit.....oviba pedig már nincs visszaalvás,ottmár játszanak amíg a többiek be nem futnak.A mi ovinkban 8kor van reggeli,amit beis tartanak.
2014. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én fiam is szokott az elsők között lenni az oviban.a férjem 7-re,én fél hétre járok dolgzoni,de én nem megyek minden nap.amikor én dolgozok,akkor a férjem visze 06.45-re.ilyenkor hatkor kelti a férjem(én már ilyenkor úton vagyok).iszik két deci tejet,öltözés,mosakodás,aztán irány az ovi

este fél kilenckor alszik el,napközben már nem alszik

és az oviban nincs reggeli,tízórai van,ami kilenckor van nálunk.az meg nem elvárható egy öt éves vagy annál kissebb gyerektől,hogy reggel hattól kilencig kibírja étlen szomjan.azért nem ételt adok neki,hanem tejet,mert azzal pont kibírja,és elég éhes is lesz kilenc órára,hogy normálisan egyen

2014. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!