Kotelezo elmenni?

Figyelt kérdés

Az óvodai szülői értekezletekre kotelezo elmenni?? Ha nem megyek el egyikre sem akkor mi lesz?

Jogszabaj van ra??



2021. dec. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező. Nincs rá jogszabály. Ha nem mész el, akkor nem értesülsz mondjuk olyan apróságokról, mint pl a nevelés nélküli munkanapok, csoportpenz,rendezvények, valtozasok, stb.
2021. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
1-es: mindig készül jegyzőkönyv, ami az ajtó mellett elolvasható, amikor megy a gyerekért. Értesül mindenről. Aki meg szeret pörögni, papírdekort hajtani meg SZMK-zni, az meg kiélheti magát a szülőin. Teljesen feleslegesek ezek.
2021. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Már ahol készül. Van, ahol nem. De van, ahol ezeket körlevélben kikuldik. A lényeg az, hogy nem kötelező.
2021. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, nálunk sokan nem járnak, van egy szülői Facebook csoport ahol egyrészt minden információ fent van naprakészen, másrészt van egy anyuka aki a tárgyalásokon dolgozó jegyzetelőket megszégyenítő módon dokumentál mindent IS ami elhangzik a szülőin, majd utána a regényt nem rest bepötyögni szóról-szóra az utolsó jelentéktelen dologig és feltölteni a csoportba, úgyhogy semmiről nem marad le aki nem vesz részt hála neki.
2021. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötelező. Sajnos a legutóbbira én sem tudtam elmenni, párom délután dolgozott, a gyerekeket nem tudtam hová tenni. Most a sok betegség miatt online lesz, nem tudom hogyan fog működni, majd kiderül. Amúgy nekünk is van Facebook csoport, ahol mindenről tudnak értesülni a szülők.
2021. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Csak megszólnak érte
2021. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötelező, de ajánlott, sok fontos dolgot megtudhat az a szülő, akit érdekel...
2021. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kötelező, de általában szoktak jelenléti ívet írni.
2022. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!