Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bejelölitek gyermeketek óvónőjét?

Bejelölitek gyermeketek óvónőjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Óvónőként ti a közösségi oldalakon (fb elsődlegesen) tartjátok a kapcsolatot a szülőkkel? Üzenetváltás is van vagy csak csoportos szinten?

Szülők oldaláról, ha bejelölitek a gyermeketek óvónőjét, de nem jelöl vissza, ti azt zokon veszitek? Megjegyzést tesztek rá?



2022. márc. 2. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Én anyaként válaszolok.


Rajta sem vagyok a facebookon.

A férjem rajta van, ő belépett a facebookon létrehozott titkos csoportba, hogy a képeket lássuk. Ennyi a tevékenységünk a facebookon.

2022. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem az óvónő jelölt be. A másikkal pedig megbeszéltem, hogy bejelölhetem-e. Mert úgy egyszerűbb a kommunikáció, ha nem telefonon zaklatom, ha nem megy a gyerek.
2022. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nálam alap elv, hogy hivatalos dolgot telefonhívásban vagy személyesen intézek.

Nekem a facebook túl személyes, nem szeretném rajta egyik dadust vagy tanárt látni. Üzenetet meg úgy is lehet nekik írni, hogy nem vagyunk ismerősök.

2022. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, én bejelöltem, egyszerűbb írásban kommunikálni. Telefonnal nem elhet zargatni senkit, nagyon ritka ha két ember pont ugyanakkor ráér csevegni. Írni meg lehet bármikor és akkor válaszol amikor tud/ amikor akar.
2022. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy olyan dolog szerintem, hogy a főnököddel ismerősök vagytok- e?

Kicsi falvakban ugye már gyerek előtt is ismerősök lesztek.

De még mindig létezik a telefon, ahol tudtok beszélni, nem beszélve a személyes kommunikációról.

Ha az óvodának van csoportja, azt lehet követni, de az óvónőt nem jelölném be.

Van saját élete, valószínű, hogy a Facebook profilja nem azért van, hogy minden gyerek anyukája jelölgesse.

2022. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen jelölném be, nem vagyok rá kíváncsi :D barátokra, közeli ismerősökre nyílván, kíváncsi vagyok, meg közeli az érdekeltségünk, de írásban nagyon jó kommunikálni, én ráírtam az óvónőre, meg áltsulis tanárokra is, szóltam mindnek, hogy engedélykéréseknél van, onnantól, hogy válaszol már nem kell keresnie.
2022. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha üzenetet szeretnék küldeni, még mindig ott az sms, de nem kell, ahhoz ismerősnek lenni, hogy messengeren beszéljünk.
2022. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindig az óvónők jelöltek be, ha valami mondanivalóm van azt vagy személyesen teszem, vagy munkaidőben írok neki msgen, a csoportosat csak akkor használom, ha nem személyes dologról van szó és ott kérnek választ pl
2022. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyobbik lányom óvónői az isnerőseim, de kb egy korosztály vagyunk, előbb voltunk ismerősök, mint hogy gyerekem lett volna. Facebookon volt zárt csoport, ott képeket meg ilyeneket osztottak meg, de ha beszélni akartam velük, felhívtam őket, írni nem írtam.


Na suliba már más a helyzet, a covid miatt főleg otthon tanuláskor elég sűrűn kommunikáltunk írásban a tanítókkal, házikat is ott kellett küldeni. Itt már messenger csoport is van, sok mindent oda írnak ki a tanárok, de hát ugye suliba alapból be se mehetünk most.


Kisebbik lányom ovijából senkit nem ismertem, nem is ismerősöm egyik óvónő sem. De facebook csoport itt is van, oda írnak ki mindent (meg az ovi ajtóra) + a képek mennek oda. De bármi van, inkább hívom őket.

2022. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Bejelöltük. Mert nagyon sokmindent zárt csoportban és csoportos messengerben osztottak meg.


Most elsős a fiam és tanárnőjüo is ismerős, mert szintén zárt csoporban és messengeren kommunikál az egész osztály.

2022. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!