Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha van egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy lány aki tetszik minden esetben bejelölitek facebookon akkor is ha nem nagyon használjátok?

Figyelt kérdés
Mármint nem visszajelölés hanem bejelölés, hogy ti jelölitek be. És mondjuk tegyük fel, hogy nem is sok ismerősöd van csak 260-270.

2016. okt. 28. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25-30 ismerősöm van fb-n na az nem sok.Hát én nem nagyon használom megosztogatásra csak a barátaimmal beszélek rajta és sokkal szívesebben beszélek mindenkivel személyesen ha tetszik egy lány azzal is lehet be se jelölöm fb-n

14/f

2016. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak 184 ismerősöm van, de igen, bejelölöm, elvégre könnyebb ott beszélgetni, ha csipog a telefonom, vagy a gépem, hogy írt, már ugrok is :)
2016. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 320 ismerősöm van kb, ami szerintem még olyan átlagos (nem kevés, de nem is sok), és hát én szoktam mondjuk használni, de ha ott is beszélünk akkor persze hogy bejelölöm :)
2016. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok

A 320 nem sok?Én úgy se ismerek annyi embert ha a fb-t nem vesszük bele.Minek annyi ismerős?Tényleg ismered őket vagy csak visszajelölted mert "ismi gyűjtés van hogy szvegcsik legyünk"?

2016. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

315 ismerősöm van jelenleg. Senkit nem igazolok vissza akiről nem tudom ki.

Mindenkit ismerek, és még sokan vannak akiket személyesen ismerek viszont facebookon nem ismerősöm.

2016. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

#1-nek üzenem, ebben semmi "szvegcsi" nincs, 19 éves vagyok, ebből én rég kinőttem, régen volt vagy 600-700 ismerősöm, tényleg sokról nem tudtam ki kicsoda, töröltem is őket, akit nem ismerek nem igazolok vissza, max esetleg maradhatott pár olyan akit annyira nem ismerek, de ha azt nézed hogy mostanság egyesek lenézik ha nincs legalább 1000 ismerősöd akkor senki vagy, akkor igenis kevés ez a 320, szerintem kb az a 20 akit nem ismerek pontosan hogy ki, de az a fent említett miatt van

2016. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 350 ismerősöm van, mindenkit ismerek közülük de pl ha tetszik egy lány csak akkor jelölöm be ha már vagyunk olyan baráti ismerősi viszonyban
2016. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát hova gondolsz..... hogy ÉÉNN használjam a facebookot hogy megszerezzem a lányt akiért a két lábam adnám?? Dehogyis...soha....miért?....nem használom gyakran......nem is szeretném.....inkább a két lábam....xd...
2016. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!