Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beperelhetem az óvónénit...

Beperelhetem az óvónénit azért, mert Peppa malacot promotálta a gyerekemnek, amely a szakértők szerint bomlasztó hatással van a kicsik agyára?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 13:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
Kérlek, tedd meg! Had legyen a panasz kezelőknek egy jó napja. XD
2022. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Édes Istenem 🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne bomlasztó? Megnéztem ,ugyanolyan bugyuta mint a többi. Amúgy nem ,ilyen hulyeseggel nem perelhetsz.
2022. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
A durva az, hogy van aki elhiszi azt is, hogy autizmust vált ki a gyerekeknél...
2022. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem tök fölösleges lenne, de ha annyi ráérő időd és felesleges pénzed van, akkor simán! Maximum a bíróságon is derülnek egy jót, mármint, ha egyaltalán komolyan vesznek.


Nekem sem a kedvencem Peppa, de amikor az autista fiam képtelen volt feldolgozni, hogy mozog az első tejfoga és nagyjából a halálra készült, úgy kiborult, akkor az a rész nyugtatta meg, amikor Peppa foga kiesik. Így értette meg, hogy mi fog történni, hiába a többi folyamatábra, hiába a magyarázás, képi szemléltetés. Mindent megbocsátottam Peppa malacnak!!!

2022. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Amerikában tuti nyernél is.
2022. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Derjaderja ***** válasza:
97%

Valóban elég idegesítő mese, de nem hiszem hogy bajt okozna.

És azért sem perelheted be, mert a mese a tévében is megy, az adott korosztálynak engedélyezett korhatárú, tehát az óvodai "promótálása" nem ütközik semmilyen szabályba.

Ha az XY szakértő bebizonyítja az állításàt, bejelenti a Médiatanácsnak vagy minek, ők betiltják a forgalmazását a tévében, akkor esetleg elméletileg tehetnél ilyet, bár akkor is leginkább csak akkor, ha egy hivatalos körlevêlben be is tiltották volna q korábban kiadott Peppa dvd-k lejátszását a közoktatási intézményekben.

Amúgy: 😃😃😃😃😃

2022. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

Néhány év, és nem lesz egy ember sem, aki hajlandó lesz majd óvónőnek menni, max a már totál kiégettek maradnak meg :(

Nem elég, hogy alacsony a fizetés, de még ilyen zakkantakkal is meg kell küzdeniük…

2022. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Bíróságon dolgoztam a GYES előtt.


Kérlek, kérlek, kérlek, terjeszd elő a keresetedet az óvónénivel szemben Peppa miatt, hadd legyen a kolléganőimnek egy jó napja :D

2022. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!