Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt amely a menstruáció előtt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Még nagyon soká kell megjönnie, majd 27-en. Idegörlő ez a várakozás. Úgy érzem a lelkem mélyén, hogy nem sikerült teherbe esnem de azért mégis reménykedek.
2021. nov. 12. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Van, de azért teljesen hülyének nem kell lenni, csak mert gyereket akarsz.

Ha 27-én kellene megjönnie, akkor még ovulációd sem volt, mitől lennél terhes?

Az érzékeny tesztek is menzesz előtt max 1-3 nappal mutatják ki.

Nem ovuláció előtt jósolják meg a még nem is létező terhességet....

2021. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nyilván nem most akartam csinálni, annyi eszem nekem is van. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy még most nem mutatja ki.
2021. nov. 12. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy írtad, "nem sikerült teherbe esnem", láthatóan még is úgy gondolod, hogy a nők ovuláció előtt esnek teherbe...
2021. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ugy ertette, hogy azert ne kattanj meg igy, a ciklusod kozepe fele :)


Nekem ovu utani 11 ill. 12. nap mutatta a Rossmann Facelle martogatosteszt halvanyan, de egyertelmuen a ket gyerekem.

2021. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

A clearbluenak van olyan tesztje ami 5 nappal a nem vart menzesz elött alitolag ki mutatja. De nekem nem mutatta ki. Söt az el maradt menstruacio napjan sem mutatott pozitivat, ellentetben egy olcsobb tesztel, amin eggyertelmü volt a ket csik.

Az a baj, hogy ha meg is törtent a be agyozas az nem biztos, hogy sikeres lesz, es ha meg jön a menzesz akkor csalodast okozol magadnak.

De nyilvan vannak olyan tenyezök(progeszteron hiany, veszelyes munkakör, egyebek..) ami miatt az ember lánya jo ha minel hamarabb tudja mi a helyzet.

Sok sikert kivanok remelem össze jön a baba.

2021. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, itt a legnagyobb baj az, hogy még peteérése sem volt valószínűleg, de már temeti a hónapot 😀


Jól érzed kérdező, szinte biztos, hogy még nem sikerült teherbe esned. A nem várt előtt 3-4 nappal már tesztelhetsz 10-es érzékenységű teszttel. Az eredmény nem 100%-os akkor sem ha negatív, akkor sem ha pozitív. (Nekem volt hogy pozi teszt és 1 hét késés után megjött.)

2021. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és javasolnám, hogy szomorkodás meg agyalás helyett inkább most mássz rá a férjedre, és akkor még legalább lesz miért reménykedni...
2021. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
predictor early 9dpon, 5nappal a nem várt előtt mutatta nekem, amikor volt valami, de akkor is amikor menzesz lett a vége.
2021. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt próbálják leírni a válaszolók, kedves kérdező, hogy még nem volt ovulációd a hónapban.

Tehát kb most kellene szexelned egyet, és rá 10 napra TALÁN már látszana valami.

Ovuláció előtt nem eshetsz teherbe, mert nincs petesejt.

2021. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rosmannban kapható Facelle teszt már mutatta az ovu utáni 10. napon. Jól látható pozit teszteltem. :)

Ezután csináltam a 12-en is, az egy predictor volt, az meg már erős pozit mutatott.

2021. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!