Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szoktak az ovik listát küldeni...

Szoktak az ovik listát küldeni mi kell?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk meg az értesítést hogy felvették a fiam, de csak ennyit írtak. Nem tudom küldenek-e listát vagy hogy működik ez. Mire van szükség?
2022. jún. 13. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szülői volt az év kezdés előtt még augusztusban, van ahol szeptemberben tartják. Ott szokták elmondani ezeket. Bölcsődében is így volt.
2022. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi nem kaptunk, de volt szülői.

Ami biztosan kell:

Valamilyen ovis zsàk ( nálubk csak tornazsák fér el, vállfás nem)

Váltás benti cipő.


Így ennyi..

Az összes többi ráér.

Nálunk miniben fogat nem mosnak még, törölközőt kapnak.


Tisztasági csomag 2 havonta kell.

Gyümölcsőt hetente viszünk..

2022. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Szerintem ne írjunk listát mert a miénk is teljesen eltér a tőled írtaktól.

Az a biztos, hogy váltó cipő és egy szett ruha kell az esetleges balesetek miatt. A többi óvoda függő.

2022. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mini csoportom van, ezeket kértük:rengeteg ruha

Váltó cipő

Kis takaró huzat

Kispárna huzat

Gumis sarkú lepedő

Külön zacsiba a váltóruha,mert összekeverik a reggeli öltözettel.

2022. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már akkor küldték a listát mikor kaptam az értesítést a felvételről. bár mi éppenséggel csak átíratkoztunk másik oviba.
2022. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem adnak.

Nyár végén ki szokták ragasztani az ovi ajtajára, hogy ki melyik csoportba kerül, onnantól lehet keresni az óvőnőt és kérdezni, hogy mi kell és mikor vidd először a gyereket.

Nem szokott lenni beszoktatás sem és az első szülői is csak szept. végén szokott lenni

2022. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is szülőin adtak (múlt héten volt). Ha bizonytalan vagy javaslom, hogy hívd fel az óvodavezetőt vagy írj neki, és tőle érdeklődd meg lesz-e lista és ha igen mikor.
2022. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!