Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiket hívtatok meg az ovis...

Kiket hívtatok meg az ovis ballagásra? Volt utána családi ünneplés?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 17:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Az enyém még nem ballag,majd jövőre. De ezt a szülőin mondta az óvónő.

Kifejezetten az extra bulira értette. Az évzáró nem is volt nyilvános.

2022. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
10es ez jó volt :D Nem csapnék én sem bulit, ajándékot sem fog kapni a gyerek. Csak a nagyszülők már jelezték, hogy szeretnének ott lenni, akkor meg már utána meg is kellene vendégelni őket. A pizzázós ötlet tetszik!
2022. jún. 13. 21:16
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Nagyszülők, testvéreim, dédi, mi a szülei voltunk ott a ballagáson. Nagyon szép műsort adtak elő, kapott aranyos plüss csokrokat. Utána volt egy tartalmas ebéd, torta és süti. Kapott pénzt, amiből majd sulira vásárolunk illetve aranyláncot. Nem ért el semmilyen eredményt, ez egy korszak lezárása, amit megünneplünk. Büszke voltam rá nagyon, végig bőgtem az egészet.
2022. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Biztos nem leszek népszerű, de az utolsó válaszadót nem értem. Büszke volt? Mire? Hogy elmúlt 6 éves? Végigbőgni miért kell?
2022. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Arra, hogy szép, okos, egészséges a gyereke, hogy szépen szerepelt és, hogy milyen nagy lett. Gondolom.
2022. jún. 14. 06:13
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kérdező ilyen gondolataim voltak. Néha megállítanám az időt, hogy ne szaladjon ennyire.
2022. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%
Senkit nem hívtunk és nem volt ünneplés. Hazafelé beugrottunk egy cukrászdába és ennyi. Ez gimis ballagás, vagy diplomaosztó, ahol eredmény is van..
2022. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szülinapkor sincs eredmény mégis megünnepeljük nem? Ez is egy esemény, hiába nincs teljesítmény mögötte, mondjuk van akinek van teljesítmény is, pl szépen tud zongorázni 6 éves korára.
2022. jún. 14. 08:53
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

Mi ünnepeltünk mikor ovis voltam 2001ben ballagtam oviból. Megmaradt bennem, hogy rengeteg pokemonos dolgot kaptam. Mindenki puszilgatott, boldog érzés emlékezni erre.


Fiam tavaly ballagatott, tudodd úszni, szépen színezett rajzolt, szavaló versenyeket nyert az oviban. Én büszke voltam rá, hogy úgy ballagott el az oviból, hogy szép emlékeink lettek, jól teljesített.

2022. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Elég szomorú élete lehet itt egyeseknek. Ezelőtt 20 éve is szokás volt az óvodai ballagás. Természetesen nem kell belőle nagy felhajtást csinálni (szerintem semmiből sem), de attól még kaphat valami apróságot, elmehetnek a nagyszülők stb. Ez egy gyerek számára ünnep, véget ér neki egy korszak, ami még az ő életében elég jelentős időszak. Őszintén, nekem nagyobb élmény volt az óvodai ballagásom, mint mondjuk a diplomaosztóm, hiszen akkor még minden olyan csoda volt gyerekként, ráadásul akkor még a nagyszüleim is ott lehettek. Ez az utóbbi a többi ballagásomon -- beleértve a két diplomaosztómat is,-- már nem volt lehetséges.
2022. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!