Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj az, ha középiskolai...

Baj az, ha középiskolai ballagásra nem szeretnék semmilyen éttermes felhajtást meg ünneplést meg ilyeneket?

Figyelt kérdés
Szerintem felesleges pénzkidobás, el lehetne költeni olyan dologra, aminek jobban hasznát venném, például egy rendes biciklire amivel végre versenyezhetnék.
2022. márc. 19. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj
2022. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mármint kinek lenne baj? Te ballagásod, te döntésed. Én vártam, hogy minél előbb vége legyen, hazajöttem egyedül, aztán másnapra el is felejtettem. Ha vannak fontosabb dolgaid, akkor azokkal törődj, jól is teszed.
2022. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, én is kihagytam.
2022. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Furcsa mert általában szokott lenni. De nem baj, kérdés, a család egyetért-e veled, vagy esetleg vitát robbantasz ki vele?
2022. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
(#4 folyt.) mondjuk ha jófejek, akkor értékelhetik, hogy felelősség teljesen komolyabb cél érdekében lemondasz az étteremről. Remélem valóra válik a kívánságod!
2022. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem se volt ünneplésem, de nekem valahogy le se esett, hogy kellene, a családomnak se jutott eszébe, csak utólag néztem, hogy jé, mindenki elment ballagás után étterembe, meg ilyenek. :D
2022. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is ezt gondoltam, de aztán csak meg lett tartva és így vissza gondolva jó kis időtöltés volt a családdal.

Nem gáz.

2022. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz. Én is ki akartam hagyni, de a szüleim csináltak nekem, pedig én nem szeretem a felhajtást körülöttem, kissé talán kellemetlennek is éreztem. A szülinapomat sem ünneplem, szerintem ezek tök felesleges dolgok.
2022. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2022. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha valami kivételesen jó osztály volt és hiányozni fognak az osztálytársak, akkor én lehet részt vennék, de amúgy nem muszáj, én is kihagytam.
2022. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!