Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Ti milyen ruhát...

Anyukák! Ti milyen ruhát adtok a gyermeketekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ne haragudjatok a tudatlanságom miatt, de első gyermek

3 éves lesz a kislányom decemberben, jövőhéten kezdi az ovit

Tapasztalatlan vagyok,ezért kérlek segítsetek


Ilyen változékony időben (reggel hideg, nálunk 8 fok volt reggel, dél körül meleg) mit adtok a kislányotokra?


Sima leggingsbe viszitek? Vagy rá még egy melegítőt, amit bent le kell venni? És ha egész nap pl. 10 fok van kint, ha kimennek ráadják még a melegítő nadrágot?

Mert a leggings eléggé vékony


Felülre póló, és egy kapucnis cipzáros felső elég? Vagy még egy mellényt is adjak rá?


Az oviszsákba ugye kell váltó ruha, zokni, bugyi...ezzel tisztába vagyok, de ha esetleg hirtelen elromlik az idő, tegyek be vékony sapkát is?


És amikor 0 fok alatt van nappal is hőmérséklet? Ilyen esetben mit adtok rá? Overált? Az alá mit javasoltok még ráadni?


Gumicsizma gondolom esős időben tökéletes


Szülőin nem mondtak semmit ezzel kapcsolatban.

Ne haragudjatok a sok kérdésért, kislányom fázósabb, és nem tudom tényleg, hogy hogy csináljam


Itthon ugye más a helyzet, mert kimegyek, kinézek, és ugy öltöztetem ahogy kell


Kérlek segítsetek


Köszönöm


2022. szept. 13. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Amiben reggel nem fázik. Van a zsákjában váltóruha, majd ráadják, ha gondolják. Nálunk így is kérik.
2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Most


Leggings

Zárt cipő

Póló


Pulcsi és mellény.


Mellényt nem adtàk rà az udvari jàtéknál, a csoportszobában pedig pólóban volt.


Viszont van neki benn egy plusz átmeneti kabátja, amit nem hozok sosem haza( kivéve ha piszkos)


Ha gumicsizmás idő van, akkor nem viszik ki.

Reggel, ha gumicsizmában megyünk, akkor viszek sima kintit is.


Tavaly kezdett, akkor volt ottani kinti cipője is, plusz mellény, ami maradt.

2022. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Hidegebb időre egy mackót szoktam hagyni és mindig van váltáspulcsi, hosszúpóló és vékony sapka is később..


Nem gondolják ott túl


2.

2022. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Leggings vagy melegítő.Bár mondjuk a lányom utálja a leggingset csak mivel a legtöbb kislány abban van, így kénytelen vagyok rá azt is adni.:)

Egyenlőre póló, vastagabb felső és mellénybe jár.Ma már gondolkodtam az átmeneti kabáton, mert hűvösebb volt mint előtte napokban(vagy legalábbis úgy tűnt).Jövő héttől meg állítólag hűvösebbek lesznek.

Úgy öltöztesd hogy ne fázzon.Mintha te vinnéd ki délelőtt az udvarra játszani, mert az oviba is kb azt adják rá.

2022. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Télre a legjobb szerintem a kantáros overall nadrág. A h and m-ben vettem, hasát derekát teljesen védi, fel tudja venni egyedül. Nálunk az egész csoport ilyenben van télen, fölé sima kabátot adok.
2022. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok: ha van ilyen overall nadrág, akkor nem is kell külön benti nadrág, reggel abban mentek (alatta a leggings), oviban leveszitek és amikor mennek az udvarra felveszi a leggingsre.
2022. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen-igen

5-ös jól írja


Bálunk annyir kértek, hig ne át kelljen öltöztetni.. szóval csak valamit fel és valamit le amikor visszamennek.


Nem túl hidegben mondjuk plusz nadrág.


Bevált a harisnya és szoknya kombó is télen

2022. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ebben az időben póló (ma hosszú ujjú de a többi nap rövidben volt). Normál nadrág, nem leggings, de szerintem 10-20fok közt meg a leggings is jó ha nem a legvékonyabb anyag. Zárt de nem bélelt cipő. A polora pulcsi. Esetleg esőkabát rá ha esik. Több ruhát nem adok rá még. Sapka, mellény, kabát majd ha hidegebb lesz.
2022. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszi nadrágot kap (puha farmer vagy szövetnaci), a leggingset az oviban veszi át. Hosszú ujjú felsőben megy. Az oviban átveszi a rövidet bentre.


Az ovijukban télen-nyáron külön kinti és benti ruha kell minden napra. Vagyis folyamatosan öltöznek át egész nap. Hülyeség,de ez van.


Szóval kintre kinti nadrág,hosszú ujjú póló pulcsival, és egy tartalék mellény.

Bentre rövid ujjú póló, leggings.

2022. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen időben, mint ma: rövidnaci, rövidujjú póló, pulcsi. Bár reggel hűvös volt, de nappal meleg és amúgy is örökmozgó, ezért még neki bőven elég a rövidnadrág. A pulcsit bent leveszi, illetve napközben is, ha már melege van.

Ha 15 fok alá megy nappal is, akkor jöhet a hosszú leggings, 10 fok alatt melegítőnadrág és kabát.

2022. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!