Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik gödöllői óvodát ajánljá...

Melyik gödöllői óvodát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk Gödöllőre es nemsokára be kellene iratkoznunk az oviba. Szerettem volna megkerdezni tőletek (godolloiek), hogy melyik ovit ajanlanatok szívesen? Melyik ovi az, amelyik jobb vagy van-e ilyen egyáltalán? Kicsit aggódom az ovi miatt, mert a kisfiam nem egy egyszerű eset. Nagyon félős, érzékeny, introvertalt inkabb egyedül jatszos fajta, akinek elegge nehezen megy az ismerkedés és kapcsolatteremtes. Szóval aggódom es szeretném, ha jó lenne az ovi vagy legalabb lenne egy óvónő, akiről tudom, hogy ért a gyerekekhez (sajnos nem mindenki).


Köszönöm, ha tudtok segíteni!



2022. szept. 18. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gödöllőn nincs szabad oviválasztás. Attól függ, hol laksz.
2022. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudtam :(.
2022. szept. 19. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudtok valamit a Mesék Haza Tagovodarol?
2022. szept. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!