Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fejes gyereke csúnyán köhög...

Fejes gyereke csúnyán köhög és mehet, enyém csak szipog és már otthon is kell tartanom?

Figyelt kérdés
Konkrétan az óvodavezető unokája. Szegény kisfiú olyan csúnyán köhög, teljesen rekedt a hangja, és minden szó nélkül az oviban van. Én fiam, ha mondjuk kintről bemegy, akkor kb 5 percig szipog és már szólnak, hogy "beteg". Ma történt az eset. Totál kiakadtam, mondtam hogy semmi baja, küldjék haza az ovivezető unokáját, ha valakit kell, akkor az ő, mindenkit megfertőz. Pont hallotta ő is (mert egy óvónénit helyettesített) és elbújt előlem. Ki vagyok akadva nem is kicsit.
2022. okt. 5. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet minden területén igaz.
2022. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Üdv a nagyvilágban! Eddig hol éltél?! Ez mindenhol így megy, jobb ha hozzászoksz.
2022. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem biztos hogy beszólnék ilyen durván, a gyereked fogja megszívni. Akár tetszik akár nem, sajnos ő van ott, rajta tudnak bosszút állni.
2022. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg igenis meg kell említeni az ilyet, de persze azért nem durván, hanem kedvesen, de határozottan. Ha csúnyán köhög, beteg, akkor otthon a helye.
2022. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
az első 3 válaszolónak gratulálok a struccpolitkájuk miatt... miféle szülők lehettek ti, hogy nem állnátok ki a saját gyereketek mellett?
2022. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Azért, amit a 3 írt...

Szimpla élettapasztalat.

Naiv lehetsz, ha azt képzeled, az óvoda vezetővel te majd felveszed a kesztyűt. Fel lehet, csak akkor a gyereken fog csattanni.

2022. okt. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Az rendben van, ha elmondja, hogy a gyereke nem beteg, és nincs indok hazaküldeni. De beszólni az óvónőnek, hogy küldje haza más gyerekét, az bunkóság. Lehet, hogy igazságtalan, de nem gyerekorvos, hogy megállapítsa, ki fertőz jobban.
2022. okt. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe ma elvinném dokihoz kérnék egészséges igazolást és pénteken már ott lenne a gyerek az oviba
2022. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltunk most reggel és már vittem is az oviba. A gyerekem teljesen egészséges. Igen, bunkó voltam, de tavaly emiatt vesztettem el egy nagyon jó munkát, hogy nagyon gyakran ok nélkül berángattak az oviba hogy beteg. Nem csak engem, másokat is. Erre ott fulladozva köhög az a szerencsétlen kisfiú.
2022. okt. 6. 08:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted
2022. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!