Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Begipszelt kezű gyereket...

Begipszelt kezű gyereket vittetek oviba? Óvónők mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Jól van, nem a domináns keze tört el, szinte mindent megcsinál, pisilés, evés nem gond, öltözés is nagyrészt megy. Egy hete van itthon, a fix körkörös gipszet ma megkapta, könyök alatt ér.

ápr. 25. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk most 2 gyerek is úgy jár.
ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
minden nap kapott maga mellé egy segítőt :) Kitüntetés lett kiválaszottanka lenni az oviban :)
ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ha menned kell dolgozni nincs más választásod.
ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Összesen egy hónapot nem maradhatunk itthon, úgy, hogy utána meg lassan a nyári szünetet kell megoldani.
ápr. 25. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk meg gipszelt labbal is volt bent gyerek. Jarogipszet kapott elugrabugralt. Begipszelt kez egyaltalan nem otthon ülős progi.
ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Törött lábujjal, ami nem igényel gipszet se ment 6 hétig a lányom. Az elején járni se tudott.
ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem. 5 évesen tört el a bal könyöke, nem ment
ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Anno egy hét különbséggel tört el a két kulcscsontom. Leestem az oviban a csúszdáról, eltört az egyik. Mehettem oviba, ültem a padon, a többiek meg bántottak, hogy én nem játszahtok velük, úgyhogy uzsgyi, csúszdára fel, mondanom se kell, megint leestem :D Úgyhogy eltört a másik is, egy hónapig kva jó gyerek voltam :D De simán mentem oviba. (anyám azt mondta, évikig visszasírta az a hónapot) :)
ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most is van benn egy gyerek így nálunk.

Ráadásul anyuka otthon van a 2éves tesóval, mégcsak nem is a munka miatt tette be.

ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van most is törött kezű kislány a csoportban, jár rendesen. Senkinek egy rossz szava nem volt miatta.
ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!