Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szólhat ezért az óvónő? Sok...

Szólhat ezért az óvónő? Sok hiányzás

Figyelt kérdés
Középsős gyerekem november közepe óta nem jár. Ez idő alatt volt szalmonellás, kötőhártya gyulladása, kórházban is voltunk, rengeteg hányás, hasmenés. Nemrég derült, hogy éltélérzékenysége van, viszont csak a jövő héten kapjuk meg a szakorvosi papírt. A gyerek nagyon le van gyengülve és brutálisan lefogyott az utóbbi hónapokban. Természetesen viszek majd orvosi igazolást. Ő szerinte már most is mehetne, csak vigyek itthonról kaját neki, mivel csak a szakorvosi papírral tudnak neki étkezést intézni. Ő csak azt hajtotta, hogy sok a hiányzás.
2023. jan. 17. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne szólhatna? Nem látta a gyereket 2 hónapja, és attól nem lesz erősebb, ha még egy hetet vagy kettőt otthon marad, nem? Segíteni akar neki, visszaszokni, élvezni a kis életét. Nehogy már az legyen a baj, hogy nem szrják le?
2023. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Szólni szólhat, azért van a szája, engedd el a füled mellett, mert mást nem tud tenni. Ha nagyon akadékoskodna akkor szólsz az intézményvezetőnek és elmondod a problémát.
2023. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hiányzás nincs az óvodában, mint az iskolában, ha erre irányul a kérdés.
2023. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mivel minden hétre jutott valami betegség, nem tudom mikor tudott volna járni óvodába.
2023. jan. 17. 09:24
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jót akart. Miért kell ilyen ellenségesen nekiállni?
2023. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Múlt héten beszéltem vele, említettem neki, hogy január vége felé már menni fog, de előtte úgyis szólok, és a papírt is be fogom előtte vinni.
2023. jan. 17. 09:32
 7/17 babyboom567 ***** válasza:
36%
túlgondolod.
2023. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt (persze nem ennyire komoly bajokkal, de sorozatos betegséggel), engem még meg is fenyegettek, hogy szólnak a jegyzőnek. :D akkor felhívtam az óvodavezetőt és elmondtam neki (normálisan!), hogy mi a helyzet, sokat beteg stb., és én nem hozom be félbetegen a gyerekem, hogy másokat is továbbfertőzzön (bár ez ugye bevett szokás).

Nagycsoportra aztán már ezek a gyakori betegségek lecsengtek és megnyugodtak a kedélyek. Vértezd fel magad belül, mert sok ilyen lesz még az életben. :)

2023. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha azért lenne sovány, mert otthon éheztetik és bántják, akkor elvárná mindenki, hogy figyeljenek fel rá. Nem?
2023. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Második gyerek, viszont a nagyobbik ennyit nem hiányzott soha.

Sajnos nálunk jelenleg nincs óvodavezető, az óvónőt nevezték ki ideiglenesen a vezetői feladatok ellátására.

2023. jan. 17. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!