Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen állapotú ruhákat adtok...

Milyen állapotú ruhákat adtok a gyerekre az oviba?

Figyelt kérdés

Most lesz ovis a kisfiam és kezdem át gondolni hogy mi kell majd.

Arra gondoltam veszek majd pár pepcos olcsóbb felsőt neki, ha foltos lesz akkor jó lesz itthonra. A férjem szerint az itthoniak is jók lesznek oviba, nem kell venni.

Amiket itthonra adok rá általában foltosak, vagy olyanok amiken nagyon megkopott már a minta ezért utcára nem adnám rá.

Ti adtok megkopott mintás, vagy kicsit foltos ruhát a gyerekre az oviba?



#ovisruha
2023. máj. 12. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem én amennyire lehet próbálom "igényesen"járatni.

Igy talán ezt is szokja meg. Foltos ,kopott ...ruhába nem megy oviba.

2023. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Az elején odafigyeltem, hogy szép, összeillő, rendezett legyen a ruházata. Aztán hazajött fű foltokkal, sárosan, paradicsomszószosan, festékesen, ragasztósan, buborékfoltosan (ami csak mosás után jön elő), így elengedtem a témát. Lyukas ruhát nem adok rá, meg ünnepi alkalmakra szépet vesz fel, de más napokon amit épp kivesz magának a szekrényből.
2023. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Mindig szépen, tiszta, nem foltos, nem bolyhos, színben összeillő szettben megy. De kényelmesen, leggings, melegítő. Szoknya, farmer és társai szerintem nem odavaló, látok ilyeneket
2023. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem adok rá lyukas, foltos, szétkopott ruhát. Az az udvarra jó saralni, oviba nem. Nálunk átöltöztetik őket, ha koszosak lesznek, nem jönnek haza retkesen. A gyerekek egyébként is elég kegyetlenek, oviban már elkezdődik a piszkálódás. Egyedül az ovis kinti cipője nem érdekel már, mindnek szétmegy az orra a motorozás miatt.
2023. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk nincs kifejezetten külön ovis meg itthoni ruha. Ugyanazt hordja mindenhova. Ami olyan állapotú, hogy tényleg már csak itthonra jó és utcára sem adom rá, abban oviba se viszem el. Külön van pár ruhája, ami "csinosabb" pl farmer, ingpóló, ing ilyesmi, azokat nem adom rá oviba. Csak olyat, amit nem sajnálok (amúgy a ruhatára 99%-át nem sajnálom). Nadrág térde ha kilyukad és amúgy még más baja nincs, szoktam rá varrni neki mindenféle jópofa foltot, ezeket kifejezetten szereti, ő választhatja ki, melyiket varrjam rá, így kuka helyett hónapokkal megnő a nadrágjai élettartama.
2023. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
És 4-es, ha átöltöztetik, akkor mi van? A levett ruhája ugyanolyan koszos marad.
2023. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 babyboom567 ***** válasza:
67%

És ovis cuccot már nem éri meg pepcoból venni.Nagyon drága, és 2-3 hordást bír.Inkább sinsay(gagyi,de akciókor, a 4-600 forintos póló, pont jó oviba) ,hm.

Sinsay nadrág több darabos csomagba, akciókor 1000 forint alatt is kijön darabja,csak gyorsnak kell lenni, mert a kelendő méreteket, 1 nap alatt is elviszik),és kb 5-7 hónapot tuti kibír.Oviba tökéletes.

2023. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem ment foltos, kinyúlt vagy lukas ruhában.
2023. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
#6 Igazad van, megyek, kidobom a mosógépet a kukába. Minek az? Felesleges mosni, ha újra koszos lesz...
2023. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Első évben én is nagyon figyeltem.Most már mikor szó szerint mint valami varacskos disznó formájú nadrágot kapok haza délután, mert kint voltak eső után és sárba fetrengtek pld ,most már nem érdekel. Nyilván nem adok rá totál foltos ruhát, de mondjuk egy-egy folt ami alig látszik már nem zavar.Ahogy az sem ha kicsit megfakult itt-ott a térdén.Kb minden nadrágja így kopik el, nem győz mászni:D De eddig kb 4-5 hónapokat hordta ugyanazokat a ruhákat és mindig nőtt annyit, hogy mondjuk amit tavasszal hordott azt ősszel már nem lehetett ráadni, mert kinőtte.
2023. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!