Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adsz a bolcsiben-oviban...

Adsz a bolcsiben-oviban tiszta, nem szakad, jo allapotu de foltos ruhat a gyerekre?

Figyelt kérdés
Pl melegito, ami szinte teljesen uj, de van benne egy halvany kakaofolt, amit nem tudok kiszedni belole.
2011. szept. 19. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, mert épp a legkedvesebb ruhákkal járunk mindig így:)
2011. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem! Max. otthon! Én sem veszem fel sehova a foltosat, csak otthonra. A gyerekre se adom rá!

De ez én vagyok!:)

2011. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Még nem tartunk a bölcsinél, de utcára (ha nem a játszóra tartunk) vagy ha megyünk valahova én nem adok rá foltos rucit, úgy gondolom mint az előttem szóló. Sajna nálunk is a mindig a legjobb ruhákkal történik a baleset, de ez van...
2011. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak otthonra! Én sem járok közösségbe kakaófoltos ruhában...
2011. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

én is épp ezen gondolkodtam....

nekünk is van egy csomó naci,amiből nem jön ki a folt.Én arra gondoltam,hogy ha olyan helyen van,akkor inkább varrok rá valami jópofa foltot.

de hogy válaszoljak is,nem szívesen adnék rá foltosat.

2011. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kantáros nadrágja, valamitől lett rajta egy világos folt, olyan, mint amikor a hipó odacsöppen, de én nem is használok hipót. Nem lehet vele mit kezdeni. akkora folt, mint egy 5 Ft-os. Én ráadtam bölcsibe. Azóta kinőttük.
2011. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

sajnos, nem tudom eldönteni, mert utcára, sétálni, "menni valahova" én sem adom rá, de ahhoz, hogy őrjöngjenek a bölcsiben pont tökéletes és nagyon szuper állapotban van. Na mindegy, még vacillálok rajta:)

2011. szept. 19. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Én nem adnám rá.
2011. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet, hogy igénytelennek tartotok, de mikor a 7 mackónadrágból egy hét alatt 3 jön vissza ételfoltosan, a térdén szinte pergamenszerűen lefejthető homokréteggel, akkor bizony nem érdekel, hogy ki mit szól, ha egy-egy folt benne marad. A pólókkal viszont annyit meg szoktam tenni, hogy mostanában (pláne nyáron, mikor ugye elsősorban világos színű ruhákat hordunk) csak egyszínű pólót adok rá, s ha nem jön ki a folt, kibatikolom. Így direkt foltos, mintás. Persze, ezt sem lehet a végtelenségig folytatni. A téli sötét pólókkal nincs ilyen probléma, mert azon szinte nem is látszik az ételfolt. Illetve volt már, hogy megkértem a gondozónéniket, hogy adják vissza rá ebédkor az előkét.

Utcára, rokonlátogatásra, hétvégi kirándulásra, de még a sarki kisboltba menet is természetesen én is folt nélküli ruhát adok rá, de a bölcsibe egy vagyonba kerülne az állandó ruhacsere. Mindezt úgy, hogy időnként folt nélkül eszik, időnként meg mint a kismalac. A szakadt, szétmosott ruhákat természetesen már én is csak itthon adom rá, s leginkább csak akkor, ha a kertben vagyunk.

2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én befognám az oviba benti ruhának, azt legalább nem "félteném" :)
2011. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!