Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Aki rendelt ovis jelet:...

Aki rendelt ovis jelet: hányra volt szükség végül?

Figyelt kérdés
Varrható, vasalható, öntapadós stb., elsősorban ruhára, textilre való. Elsősorban az első évre szükséges mennyiség érdekel.

2023. szept. 5. 02:14
A kérdező szavazást indított:
0-10 db
11-30 db
31-60 db
61-100 db
101-200 db
201+ db
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Rendelj kb 1000 darabot. Az biztosan elég lesz
2023. szept. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Én annak idején, 1000+1 darabot rendeltem. Épp, hogy elég lett. Itt kérdeztem meg én is, hogy nekünk hány darabra van szükségünk, mert életképtelen fiatal anyuka voltam. Minden kisebb kérdéssel ide jöttem érdeklődni. A gyakori becses táborának véleménye alapján neveltem fel a gyereket.
2023. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

20db-ot rendeltem az ovi kezdéskor, csak az egyen tornaruhába, tornacipőbe és a Lidl-s overálba (kb. minden gyereknek onnan volt) tettem, így még maradt néhány a suli kezdésre is a tornacipőbe.


Soha nem tűnt el egyetlen cucca sem.

2023. szept. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ahonnan rendeltem, 2 csomag volt. 72 db vagy 104 db. Én a többet rendeltem. De ennek az az oka, hogy a fiam most egy ruhaméret vége felé jár. Most kezdi a bölcsit, beleteszem mindenbe, de lehet, hogy 2 hónap múlva kinő mindent. Meg nálunk kérték, hogy mindenben legyen benne a jele, mert gyakran van keveredés.

A lányomnál a bölcsiben mindenben volt jele, aztán oviban már nem foglalkoztam vele, sosem tűnt el semmi.

Szóval valószínűleg most is csak a kezdeti lelkesedés lesz meg nálam. :D

2023. szept. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Rendeltem kb. 100 db-ot talán hiányzik belőle 10 db a második év végére
2023. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én csak textilfilcezek és hímzek, de van pár örökölt címkés. Egyes címkék idegesítően szúrósak, lehet a ruhák eredeti gazdáját nem zavarta, de az enyémeket igen, ezt vedd számításba, mielőtt mindenre rárakod.
2023. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!