Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha egy kisgyerek rendszeresen...

Ha egy kisgyerek rendszeresen nem akar enni az oviban de a viselkedése rendben van akkor milyen következményekkel kell számolni a szülőknek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekem se akart a bölcsibe, aztan szep lassan meg szokta. Türelem. Lehet ezzel tiltakozik beszoktatas idö alatt.
2023. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen de ha a ,,lehet" opció nem történik meg akkor mi van?

Általában este szokott jól enni azaz annyit amennyit akar

2023. szept. 5. 13:54
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Következmény? Ezt hogy érted?

Türelem kell, idő kell a gyereknek, ahogy az 1es is írja

2023. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Óvoda ezt, hogy és meddig tolerálja?Nem èn vagyok és leszek türelmetlen hanem az óvoda előbb utóbb

Nekem az a lényeg igyon eleget bennt , itthon meg eszik .

Mondhatom nekik azt bennt?- ha nem eszik bennt akkor nem eszik ,nem tudok mit csinálni...

2023. szept. 5. 14:01
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodát nem érdekli eszik-e bent, az se, hogy iszik-e.
2023. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt mint óvodai dolgozó mondod?
2023. szept. 5. 14:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A mi óvodánkban annyi az elvárás, hogy meg kell kóstolni a kaját, ezt minden gyerek meg tudja tenni. Azt nem tudom, hogy mit csinálnak azzal, aki még erre sem képes, de "következménye" biztos nem lesz. Maximum szólnak neked, hogy tudj róla.
2023. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rà. Az én gyerekem is délelött napfényen él, délbe csipeget, délutàni szundi utàn jòl eszik. Én pontosan ilyen beàllitottsàgu vagyok. Ne aggòdj, ha gondd lesz az oviban majd szòlnak, a pedagògusok meg teszik a tölük telhetöt hidd el. Egyes vàlaszoló voltam
2023. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak is van olyan csoporttársa aki csak vizet eszik, max kenyeret üresen. Türelmesek vele az óvónők, nem erőltetik, ha meg eszik vmiből, örömmel mesélik a szülőknek.

Otthon egyébként eszik rendesen?

2023. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
*vizet iszik (elírtam)
2023. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!