Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szeparacios szorongas, leuralo...

Szeparacios szorongas, leuralo gyerektipus?

Figyelt kérdés
Lanyom 3.5 eves szeptembertol ovodaba jar. Az ovonok emlitettek hogy nagyon ragaszkodik bizonyos emberekhez, akar egy dadushoz vagy gyerekhez. A targyak abbol a szempontbol erdekesek hogy van egy alvokaja (amivel engem helyettesit) ami a mindene anelkul letezni se tud de ezen kivul barkinek barmit odaad nem kotodik a targyakhoz kiveve azt az egyet. Itthon voltam vele 3 evig bevallom nem tunt fel hogy ennyire birtkolna (az ovono ezt a szot hasznalta) de mivel most nincs ovi itthon vagyok vele nem dolgozom brutal mod csak en letezem. Nem ugy tortenik hogy ugraltat mert engem sose tudott hanem folyton vegyem fel oleljem nem tudok egy lepest se tenni mert mindenben "segit". Tudom hogy majd visszasirom ezt az idoszakot de jelenleg nem vagyok benne biztos hogy ez ok. Ez ket hete zajlik egesz nap olelgetem szeretgetem. Erdekelne hogy van-e itt olyan anyuka akinek ilyen tipusu gyereke van, milyen lett kesobb? Az oviban hiaba erzi jol magat nem szereti
dec. 23. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Minden gyerek vagyik az olelesre meg a szeretetre es minden gyereknek van "kojcis" (rongyos) idoszaka. Ne aggodd magad tul.
dec. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ovodat persze nem szereti, mert nincs ott anyu es ott szabalyoknak kell megfelelni, utasitasokat kell elfogadni es nem o a kozpont. Ne dolj be neki, meg ne probald erositeni ebben, peldaul ovonok szapulasa.
dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mond rosszat az ovirol ovonokrol se, csak hianyzom neki ezt mondja. Az ovono meselte hogy barmikor eszebe jutok akar jatek kozben elkezd sirni nem tudjak mihez kotni ezt de aztan gyorsan abbahagyja. Folyton azt mondja hianyzom neki. Ha felkel az alvasbol delutan mindig sir. Minden nap meg olyan nem volt hog ne sirva kelt volna. Olyankor mar lassan odaerek kb 20 perc utan erkezem.
dec. 23. 08:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Es sokszor osszekever engem magaval pl elmeselek neki egy emleket es ugy meseli mintha az O emleke lenne. Oszinten fogalmam sincs mit kezdjek ezzel mit reagaljak. Imadok szeretem de ma reggel erzem azt hogy biztos rendben van-e igy?
dec. 23. 08:24
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Rendben van. Tényleg egy kis szeparációs szorongás, de el fog múlni, ahogy nyit majd a barátok felé.
dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy ennyi idős gyermeknél ez teljesen rendben van. Fog ez változni, de még kicsi, az ovit is most kezdte.
dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanilyen a bölcsis gyerekem, egy pillanatig nem gondoltam, hogy ez ne lenne normális. Némelyik gyerek anyásabb,más meg nem,ennyi.
dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derjaderja ***** válasza:
70%
"Leuraló gyerektípus?" 😭
dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez se nem szeparácios szorongás, se nem leuralo gyerektipus, hanem egy kiscsoportos gyerek teljesen normális viselkedése! Biztos lehet kapni erről könyvet, érdemes lenne olvasnod a témában. Bár bennem fel sem merült, hogy ez gond lenne, minden 3 éves ilyen, nagyon picik, nem értem mit vársz tőle.
dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat. Furcsa volt az ovono hogy igy jellemezte a lanyom, birtokolja a dadust pl kell neki egy fix pont de ez a birtokolas szo kicsit megijesztett
dec. 24. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!