Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vegyes vagy normál csoport...

Vegyes vagy normál csoport lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
A kislányom 2,5 évesen fogja az ovit kezdeni szeptemberben. Én normál csoportba szeretném íratni, szeretném, ha végig hasonló korosztállyal járná az ovit, és szimpatikusabbak voltak az óvónők is a normál csoportban. Viszont valószínűleg a kiscsoportot vagy a nagyot 2x fogja járni a korából adódóan. Így biztosan új csoporttársakat és óvónő párost is meg kell majd szoknia és mindegy, hogy ki volt a szimpatikus. Viszont a vegyes csoportban legalább az óvónők állandóak lesznek.

#óvoda #csoport #kiscsoport #Óvodai beíratkozás
ápr. 22. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Vegyes csoport
Normál csoport
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Korosztályos csoportba járt a lányom. Egy gyerek elballagott 3 év után, az összes többi együtt maradt 4 évig, ugyanazokkal az óvónőkkel.
ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Azzal ne számolj hogy az óvónő ugyanaz marad, sajnos már nem azt a világot éljük. Nagyon nagy a fluktuáció.

Óvónőként én sokkal jobbnak látom a tiszta csoportot. Szerintem egy ilyen pici elveszne 28-30 nagyobb gyerek közt. Több odafigyelést kapna tiszta csoportban. Vegyesben pedig minden évben cserélődne körülötte a gyerek "adag" is.

ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
ápr. 23. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!