Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánbölcsik, családi napközik...

Magánbölcsik, családi napközik? Honnan lehet tudni, melyik a jó?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha leírnátok a tapasztalatotokat a magán megőrzőkkel kapcsolatban.Az elkért ( nem kevés) havi díjért mi az amiben részesül a gyermek és a szülők?Kedvesek ennyi pénzért,vagy némelyik számításba sem jöhet a hozzáállásuk miatt?

Ti mi alapján döntöttetek?

Szóval mikor lehet biztos az ember abban,hogy a gyerkőc jó kezekbe került és nyugodt szívvel ott hagyható?!



2013. jan. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a leendő óvónőt, gondozónőt. A csoportok létszámát, kor szerinti összetételét. A játékokat a szobában, a heti menüt a faliújságon. Az udvart! Kérdezd meg, hogy ilyenkor is kiviszik-e őket. Mennyire szigorúak, mik a szabályok. Ezek jutottak elsőre eszembe.
2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kinéztem egyet, elmentem az akkor 2 év 2 hónapos kislányommal.

Nekem fontos volt, hogy legalább az egyik gondozónő ovónő legyen. Megnéztem, hogy viselkednek a kicsikkel és a kicsik hogy viszonyulnak hozzájuk. Rugalmasak legyenek és ha nincs ott a gyerek, ne kelljen pénzt fizetni. Csak heti 3 nap délelőtt jár a kislányom, ebéd után hozom el. Nem bántam meg, hogy odajár. Most múlt 2,5 éves a kislányom.

2013. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hello,szerintem ez is,mint annyi minden,ajánlás és tapasztalat útján már jól felmérhető.Én így választottam a nagyobbik fiam esetében,amikor megszületett az öccse.Tőlem kicsit messzebb van a Manó ovi (XVI.ker,Pólustól 10p kocsival),ennek ellenére most már a kisebbik fiam is oda jár. Szeretetteljes környezet,profi és lendületes csapat,óriási kert gyümölcsfákkal és rengeteg foglalkozás,alkotás,angol...minden adott egy helyen,ami nekem fontos volt a választáskor.Érdemes megnézned őket,ellátogatnod hozzájuk.Az óvodavezető csaj pedig világszám,pótolhatatlan mind emberileg,mind szakmailag.Írj privit,ha tudok,válaszolok a kérdéseidre.
2013. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretnék egy gondolatot megosztani veletek amely a téma kapcsán egy bizonyos fórumon történt. egyes emberek dühtől vezérelve bezáratnák az összes csanát mondván koszos kócerájok ahol a gyerekek moslékot esznek és fejlesztést igérnek amit egy nagy nulla szakképzetlen tulajok vezetnek és általános iskolát végzet dolgozók dolgoznak ott. Ott vannak szülők akiket rászedtek és fizet mint a katona tiszt. -ime egy óvónő véleménye aki a szülőket lehülyézi és ostobázza mert családi napközibe adja a gyerekét!

Nekem más a véleményem vannak hiányoságok és szakképzett emberek kellenének és gyakori ellenörzések de nem kéne minden csanát bezáratni szerintem az anya a legjobbat akarja és szive joga ezt megtenni ha jó ha rossz élményekkel gazdagodik

2013. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!