Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónőknek gyűjtök évvégi...

Óvónőknek gyűjtök évvégi ajándékötleteket kb.2000 forint értékben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Mi a kérdés?
2013. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kávé és hozzá csészék?
2013. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csokoládé, csokor, tea, kávé, toll, képkeret, könyv, torta, szörp (bio,drága), tolltartó, váza, krém, serpenyő, tepsi, szoborka, cserepes virág
2013. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2 és 3! További ötlet is érdekel!

Én eddig ilyeneket adtam:

képkeret, fényképalbum, bögre olyan figurával, amilyen csoportban dolgozik.

Hallottam még, hogy valaki mézt, s.k. ékszert adott.

2013. máj. 30. 08:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

s.k is készíthetsz rengeteg dolgot.

szalvétakép, szappan, gyertya, kaspó, tolltartó, fa ékszertartó (festve, szalvéta technika), virág (fából, papírból), házi lekvár, házi szörp, boros üveg szalvéta technikával, tűpárna, cukortartó (üveg festékkel), levendula zsák, illat zsák (szegfűszeg, narancs, fahéj, rózsa,illóolajokkal), bodza szörp, házi sütemény kézzel készült dobozkában, házi csokoládé, bevásárló szatyor, foltvarrással párna huzat, kendő (batikolva, selyem festékkel), edényalátét, konyhai kesztyű, konyharuha, lisztkeverék + recept szép edényben (liszt+sütőpor+cukor+vanillia--> óvónéninek csak tojást,vajat kell hozzákevernie), fűszer tartók+ különleges fűszerek

2013. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem tudom hány évesek az ovisok ( az adott csoportban) , de a csoporttól adnál ajándékot , akkor ajánlom a következőt:

vegyél egy kerámia virágcserepet bele egy virágot és a gyerekek másolják rá a nevüket nyomtatott nagy betűkkel + rajzolják ra a nevüket.

2013. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsi ne a nevüket hanem a jelüket rajzolják rá
2013. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sajnos (vagy talán inkább szerencsére) nincs közös ajándék, egyedül kellett kitalálnom valamit, és szerintem tök jót sikerült:

egyedi vászontáska, rányomattam annak az állatnak a képét, amilyen csoporban dolgoznak az óvónénik, és egy móra ferenc verset, ami erről az álatról szól. :)

nagyon büszke vagyok rá, szerintem tök jó egyedi ajándék lett, és anyagilag sem volt gázos.

2013. jún. 5. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

fotóalbumot az oviban töltött évekről :) én ennek örülnék a legjobban

Bár kicsit elkéstem a válasszal :D

2013. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon tetszik a választott ötleted. Egyébként nemsokára én is óvónéni leszek. A legnagyobb ajándék, amit mindennél nagyobbra tudnék értékelni, az egy kézzel készített "akármi" az ovisaimtól.

Egyszerűen nem tudok elképzelni ezeknél szebb ajándékot.

2013. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!