Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál 25 év alatt gyermeke...

Vállalnál 25 év alatt gyermeket (férfi pár 30), ha havi 330-350ezer forint bevételetek lenne már a baba születése után, saját autóval, de albérletbe?

Figyelt kérdés
Indokold is meg a válaszod kérlek!
2013. máj. 4. 16:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen jövedelemből akár 2-3 gyereket is. Bőven el lehet tartani. Az albérlet csak nálunk gond, a nyugati országokban természetes. Arra nem várhatsz, hogy l0-20 év múlva tudsz venni egy házat. Hitelt pedig nem érdemes hosszútávra felvenni.

Az életkorotok éppen megfelelő. Legalábbis, ha a 25 év alatt nem 18-at jelen.

2013. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

Édes Istenem, vígan!

Hogy miért? Mert nem éheznénk úgy, mint most.

Nem értem miért baj szerinted, ha valaki albérletben él.

2013. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Babavállalásnál nem feltétlenül az anyagiakat kell nézni, persze fontos, de sokkal fontosabbak az érzelmek., és hogy mind2en akarjátok. ha elmultál 20 akkor igen!
2013. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban komolyan gondolnád a gyerekvállalást, akkor ezt a kérdést fel sem tennéd!
2013. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

25. év alatt nem, én akkor még bőven suliba jártam. Ebből mennyi a nő bevétele, mióta vannak együtt, a lánynak járna a gyed vagy csak a gyes?

Különben a páromnak nem, a férjemnek talán 25. felett.

2013. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A kor 24évet jelent! :)

És akkor elmondanám,hogy miért tettem fel a kérdést:

Egyáltalán nem azért, hogy megerősítést várjak, mi tuti,hogy babát vállalunk idén és szerintem nagyon is megdolgoztunk azért, hogy ne kelljen tovább várnunk. De ma volt egy beszélgetésem,amiben egy 29éves nő, akinek most épül a 4szobás, panorámás háza, amelyet a párja épít az Ő pénzéből, csakis egyes egyedül azt mondta egy másik, 34 éves nőre, aki babát vállal, hogy "Minek vállal gyereket,hülye ez, hiszen a szülei házában laknak,csak külön lakrészben. Lesz annak a gyereknek gyerekszobája?"


És elgondolkoztam, hogy tényleg ez az,ami ennyire fontos?

Én egyáltalán nem bánom, hogy albérletben élünk. Jó, persze imádnám, ha lenne egy saját otthonunk, de majd lesz, viszont addig biztosan nem,míg tetemesebb hitelbe kellene vernünk magunkat, vagy ha csak egy egyszobás lakást tudnánk venni. Várunk türelmesen.

De ez tényleg a mai világban már a nem megfelelő kategória???

Nem én inogtam meg, hanem tényleg csak a kíváncsiság vezérel, hogy most hogy is van ez? Már az sem jó, ha valakinek saját lakrésze van,csupán közösek a falai a nagyszülőkével? Vagy ha valaki nem házas?

Olyan furi ez, nem? :)

2013. máj. 4. 16:43
 7/32 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló, kiszámoltam, 110 körül lesz a nettó bevételem a tgyás idején csp-vel és 100, amikor gyeden leszek. A többi a párom. :)

6éve vagyunk együtt lassan és 3éve élünk együtt már.


Ilyenkor is számít,hogy milyen dátum van a születésimben? :) Nem tőled kérdezem, csak a nagyvilágtól :)

2013. máj. 4. 16:45
 8/32 anonim ***** válasza:
46%

25 alatt még saját lakásba sem vállalnék gyereket. nem elég az anyagi háttér, az anya érettsége is kell hozzá.


nem kell a szülést elsietni, előtte érdemes szétnézni a világban, karriert építeni, tapasztalni, h azt később felhasználhasd, amikor a gyermekednek mutatod meg a világot.

úgy vettem észre, h azok az anyák tudták sokkal jobban nevelni a gyereküket, akik nem kapkodták el.

2013. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Szia! most 31 éves vagyok 24 évesen szültem anno, és életem legjobb döntése volt és mikor teherbe estem albérletben éltünk, mire megszültem lett ugyan saját lakásunk, de ez nem volt lényeg...egészséges gyönyörű gyerek volt a cél...24 évesen kipróbáltál már mindent te is, amit akartál?
2013. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

"Vagy ha valaki nem házas? "


Nekem például fontos gyerek vállalás előtt a házasság,én egy régi maradi ember vagyok de fontos, hogy Istenáldást is megkapjuk a házasságunkra. Nem azért mert király kisasszony akarok lenni nekem egy két tanús esküvő is bőven elég hozz.

Mindenki más, és ezt el kell fogadni. Az a lényeg, hogy ami téged és a párodat boldoggá teszi úgy döntsetek.

2013. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!