Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hajdúsámsonban milyen az...

Hajdúsámsonban milyen az óvoda, iskola? Ti vinnétek oda a fiaitokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyósomék laknak ott,mi is ott laktunk néhány hónapig.Azt mondták,hogy nagyon jó óvoda és nem túl régen épült.A suliba meg járt a sógorom.Avval sem volt semmi probléma.Bocsi,jobban nem tudok segíteni, én böszörményi vagyok.
2013. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
az óvoda jó, reméljük az iskola is jobb lesz miután hivatalosan is átveszi a hitgyülekezet
2013. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

baromi jó lesz,majd ha ráerőltetik a gyerekekre a vallást a hit gyülekezete..ha kell ha nem..

én már csak tudom. egy volt Sámsoni lakos és szerencsére már nem hit gyüli tag.

2013. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudom, hogy remekül felújított épületű az iskola. De a küszöbön lévő hitgyülis átvétel miatt, amit sem az ottani tanulók, sem azok szülei nem támogattak,( sőt az illetékes közigazgatási hivatal, bíróság sem,) és tiltakoztak ellene kézzel-lábbal, de hiába, emiatt nem akarják odavinni a gyerekeiket. Inkább más településre. Oda semmi esetre sem. Elképesztő erőszakosságot, rámenősséget tapasztaltak eddig is. Igazából ez nem keresztény egyház. Csak azt hirdeti magáról.
2013. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az rendben van, hogy modern épület, de ennél sokkal fontosabb dolgok vannak.

a képzés minősége szerintem nem a legjobb.


nagyon-nagyon sok a kisebbségi gyerek, mint ahogy az egész településen nagyon sok a kisebbségi.


sokan beviszik inkább Debrecenbe a gyereket. vagy ha már nem 6-7 éves a gyerek, akkor bebuszozik egyedül, tele van a távolsági busz kisgyerekekkel iskolaidőben.


a kollégám nemrég vette ki onnan a gyereket, a hitgyülis sztori miatt. végül mégsem vették át, úgy tudom. de nem bánta meg, mert Debrecenben sokkal jobb az oktatás, a tanárok jobban törődnek a diákokkal, és a lényeg: nincs lopás.


nem akartam elhinni, amikor mondta, de sámsonban állandóak voltak a lopások. a gyerekek lopnak! a második bekezdésből ezt sejteni lehetett. :(

2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem erőltetik a vallásosságot, de sok olyat nem fognak eltűrni mint most. és igen nagyon sok lopás volt most májusban egy monitort akartak ellopni és egyszerűen a táskába berakták amíg lekötötte valaki a könyvtáros nőt. de biztosan csökkenni fog a kisebbség ami az iskola 70%-a volt, mert 21-én amikor át lehetett írattatni a gyerekeket Sámsonkertbe vagy a jókai utcán lévő iskolába szinte csak romák voltak. a tanítás viszonylag jó, ha olyan tanárokat fog ki valaki.- egy ott tanuló diák
2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló!


Majd nyár végén veszi át, de már régóta "káderezik" a tanárokat és a tanulókat... Sajnos...

2013. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!