Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában együtt adtátok át az...

Óvodában együtt adtátok át az ajándékot az óvónőknek, dajkáknak?

Figyelt kérdés
Én nagyon szomorú voltam, mert az szmk-sok, meg a nyalisok együtt adták át az óvónőknek az ajándékot, meg a dajkáknak. Pedig én úgy gondolom én is és még pár szülő is megérdemelte volna, hogy ott legyen. mert mi is adtunk be pénzt! Ennek ellenére nem így történt. Az is hagyján, hogy az ajándékot is csak utólag tudtuk meg, de ezen túllendülve még annyit sem érdemeltünk, hogy meglássuk milyen is az ajándék. De hogy még az odaadásnál se lehettünk ott. Nekem nagyon rosszul esett. Máshol hogyan zajlott ez?
2013. jún. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kör e-mail-je a csoportnak, az szmk-sok ott vettették fel, hogy mennyit gyűjtenek az év végi ajándékokra és meddig kell beadni. Amikor nagyjából összegyűlt, megint körbedobtak egy üzit, hogy ezt-meg azt gondolták, de ha valakinek van ötlete akkor hajrá, írja meg. Voltak is ötletek, végül az egyik óvónőnek a kedvenc ruhaboltjába, a másiknak valami lakberendezős boltba lett utalvány, a két dajkának meg Aldis (mert ott azt vesznek amit akarnak kaja/ruhaféle stb jól felhasználható).

Az évzárón a műsor után felállt az egyik szmk-s anyuka és a csoport nevében megköszönte bla-bla és odaadta a díszborítékot meg a csokor virágot mindenkinek. Ezután jött a nagy dínomdánom uzsonna meg minden, persze a szülők külön is köszöntötték a pedagógusokat virággal-bonbonnal stb ki mivel.

Úgy érzem nálunk teljesen korrektül működnek a dolgok ilyen téren, sőt, néha túlbuzgók az szmk-sok ,de nem baj, inkább minthogy semmibe vegyék a többi szülőt.

2013. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kislányom családi napközibe jár, még nem ovis, de azért leírom :-).


Csak 9 gyerek van, egyik anyuka hozta fel, hogy vegyünk közösen. Kitaláltuk mit, mindenki beleegyezett és az ötletet felhozó anyuka adta oda.


Az, hogy nem tudtátok, hogy mit "vesztek", az baj. Az, hogy nem a 25 szülő adja át, az kevésbé érdekelne, mert az furán nézne ki. Ha úgy adták át, hogy a csoport közös ajándéka, nem érdekelne és tuti úgy adták. Ha pl. Te is ott lettél volna, nem hiszem, hogy változna az óvónők hozzáállása feléd.

2013. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túlreagálod.

Szerintem ez mindig is úgy volt, hogy a szülői munkaközösség tagjai akik rohangáltak ajándékért, összegyűjtötték a pénzt azok adják oda a többiek nevében is. Ez az óvónéniknek és a dajkáknak is egyértelmű, nem lehet mindenki ott, hisz azt elég nehéz lehetne összehozni.Azt meg, hogy mit vettek, hát én annak idején középiskolába rohangáltam ballagási ajándékért, azt sem tudtam mit vegyek mert volt olyan aki be sem fizette így kevesebb pénz gyűlt össze. Szóval én simán eltudom képzelni,hogy akkor találták ki mit vegyenek.

2013. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk családi napon adták át, ahol mindenki ottvolt:)
2013. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!