Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Valaki "felnyitná" a szemem?

Valaki "felnyitná" a szemem?

Figyelt kérdés
Pénzt kell az óvodavezetőknek felajánlani, hogy felvegyék a gyerekemet 2014 szeptemberben az óvodába? Most komolyan ez van...
2013. jún. 12. 21:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Na, a terv a következő:

(kitaláltuk-ja és nem lesz intelligens)

1.egyházi ovi

2.magánovi

3. 2014. márciusban beállok a sorba (államiban), megpróbáljuk, ha nem veszik fel én leszek az első aki ráborítja az asztalt, sajnos szó szerint-"Megnyert" magának...

2013. jún. 14. 15:25
 22/28 anonim ***** válasza:

Most nem értem. Most jelentkeztek 2014 szeptemberére?

Még csak most dőlt el sok helyen, hogy 2013-ra kit vesznek fel, nemhogy 2014-re...

Mikor mi jelentkeztünk, idénre, nekünk is azt mondta a vezetőnő, hogy ő nem mond semmit. Persze, honnan is tudná garantálni?

Az meg, hogy ki mit mond, elég szubjektív. Nálunk is az volt (bp, lakótelep), jelentkezhetünk bármennyi oviba, de a körzetesbe is mindenképpen jelentkezzünk, mert valószínűleg ha lesz hely, csak a körzetesbe. Na, ahova jelentkeztünk elsőként (a körzetesbe nem akartam menni, de persze oda is) esélyünk nem volt, mert 50 hely volt, én voltam hétfőn az 54. és ebből a 4. nem körezetes. Egész héten át volt a beíratkozás. Én itthon vagyok még egy évig a tesóval, a fiam két évig bölcsis volt.

Két helyre is felvették, köztük ide.... Így megvan az öröm, meg a meglepetés is, hogy azt mondták, hogy nem vehetik fel két oviba... Ennyit arról, ki mit mond.

2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Anya1 ***** válasza:

Van ilyen bizony és van ahol nyiltan kell az óvoda alapitványa számára felajánlani (és a minimum összeg is meg van adva)


Alap összeget irtuk és nem vették fel pedig ugy volt körzetes,hogy az ablakból láttuk az ovit (újpesti ovi)


Van ilyen :(

2013. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
2013. szept. 1.-2014. aug. 31-ig tart ez a óvodai év, a gyerek áprilisba lesz 3. pont a közepén, hogy én vissza tudjak menni dolgozni, fel kellett volna hogy vegyék-nem vették fel előfelv. sem...De városunknak kell a aug. tüzijáték, inkább óvodai szoba lenne, úgysem főznek a konyhába, mondjuk abból.
2013. jún. 14. 18:00
 25/28 anonim ***** válasza:
Pont, mint nálunk:(
2013. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö

A gyerekedet csak 2014 szeptemberétöl kötelesek felveni ,elöbb nem ,kislányom idén megy oviba a körzetesbe ,de nálunk az igazgatonő elmondta kikett kell fölveniük,elsőkörben,körzetest,bölcsist,azt akinek oda jár a testvére ,környéken dolgoznak a szülei ,ezek után jöhetnek a körzeten kivüliek is és akiknek csak tetszik az ovi ,mert ahová járni fog a lányom az egy jó hírü ovoda .

2013. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Körzetesek vagyunk, a "körzetben" dolgozok majd. Testvére pedig nincs.Még mindig ez a hányinger gyötör és nem múlik :D. Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 15. 15:45
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha áprilisba lesz 3 éves, egyáltalán nem kötelesek felvenni!! Sőt ilyenkor bölcsibe szoktak menni 2 évesen, nem oviba... -.- Szóval bölcsibe írasd be és 2014 szeptembertől fel fogják venni a körzetes oviba! (Állítólag lesz, hely mindenkinek, akinek nem jut, annak térítenek magán ovit... Legalább is ezt hallottam, hogy mi lesz jövő szeptemberben, az csak akkor fog kiderülni... :)
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!