Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánljatok nekem babakocsit?...

Ajánljatok nekem babakocsit? Már yoyozik a szemem. Többi lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 4hónapos.kinőtte az ő mózesét.még használnánk,de viszont olyat szeretnék ami vázon csereberélhető.nagy legyen a sport része is.és terepen is jó legyen.és ne legyen horror ára.használtan veszem valószinű
2013. febr. 15. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Vector Air babakocsink van. Vázon cserélhető 3 részes. Meg vagyok vele elégedve. Nézz utána neten.
2013. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Espiro Vector nekem is tetszik barátnőm 6 hónapos babája még a mózesben alszik mondjuk nem tudom a te babád mekkora.

Egyébként mit értesz azon hogy ne legyen horror ára, meddig szeretnél elmenni árban?

Illetve hogy azt írod még használnátok a tiéteket tehát a tietek mózese jó de a sportrészét kicsinek látod vagy kompletten egy új kocsit szeretnél?

Nekünk quinny speedi van ennek jó széles az ülő és fekvő felülete ( a sportnak) másfél éves a fiam még nagyon jól elfér benne. Mondjuk ehhez akkor quinny mózes kéne az meg sajna olyan 20 körül van használtan is arra az egy két hóra max. amíg használjátok már nem biztos hogy vennék.

2013. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anno Bergon Camarelo Q12 mellett tettem le a voksom és nem bántam meg. Ennek a mózese az egyik legnagyobb., jó nagy ketekekkel, így nem rázza szét a gyereket. Hátránya, hogy dög nehéz és összecsukva se épp kicsi... Ha jól láttam már vaterán is fellelhető.
2013. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha pesti lennék itt vásárolnák

[link]

2013. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én Debreceni vagyok
2013. febr. 15. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Graco sportunk van, imádom! 1 kattintásos rendszere miatt, könnyedén beletehető a hordozó, később sportkocsinként funkcionál, könnyen lapra csukható, nem az az 1 dekás kocsi, de nem is nagyon nehéz!Kerekei jól bírják zötykölődős terepen is, nekünk ez is szempont volt..Designos,téliesíthető, és nem is esik szét 1 szélfúvástól, mint egyes kocsik, amik gyakorlatilag csak egy vázból állnak...Vaterán is biztos van!
2013. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!