Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis évzáróra vennétek/vettete...

Ovis évzáróra vennétek/vettetek virágot nem ballagó gyereknek?

Figyelt kérdés

Lányomnak lesz első ovis évzárója (évzáróval egybekötött ballagás, vegyes csoport), tehát nem ballag, még csak 3,5 éves. Egy kb 1órás műsort fognak előadni az évzárón, verselni és énekelni fognak, utána egy kis megvendégelés lesz a csoportszobában (süti és üdítő), és irány haza.

Szerintetek vegyek neki virágot, amit majd a végén odaadok neki? nem csokorra gondoltam, csak egy szál virág, vagy akár egy plüss virág. Ti adtatok a gyereketeknek? Szerintetek én adjak neki vagy nem szoktak ilyenkor?

Köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szokás.


Nálunk is így volt, ballagással egybekötött évzáró, műsor, izé... de csak a ballagó gyerekeknek vittek virágot.


Nem hiányzott a gyerekemnek, kérdezte, ő miért nem kap, mondtam, mert ő nem ballag.

De hazafele vettünk sütit és itthon együtt ettük meg az évzáró tiszteletére, ez ki is elégítette a kis vágyait :)

2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Virágot max. az óvónéninek, ha nem vesztek közösen...

Annak idején (ovis és iskoláskoromban) nálunk is a süti volt a jutalom/jelzés, hogy itt a nagy szabadság, a nyári szünet.

2013. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óvó néniknek lesz ajándék és virág, közös pénzből.
2013. jún. 13. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Évzáróra virág? Minek? Csak a ballagónak szoktak. A hatodikos se kap, a harmadikos sem, az iskolában. CSak a nyolcadikos, aki ballag.
2013. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ,nem venék.
2013. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!