Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nektek nem visszatetsző, hogy...

Nektek nem visszatetsző, hogy egy óvónő péntek delelőtt kiírja a facebookra, hogy "végre hétvége van, péntek! "?

Figyelt kérdés

én elhiszem, hogy örül, hogy hétvége van, na de ne örömködjön már munkaidőben ráadásul...

szerinted?


2013. jún. 28. 21:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én nem bIrnám ezt a munkát csinálni, megértem és egy jót nevetnék rajta.
2013. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen normális, ő is ember, és várja, hogy pihenjen, a családjával legyen. Mindenki örül a szabadidőnek.
2013. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
6%
De, az.
2013. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

A facebook szerintem inkább a magánélethez tartozik és a barátoknak szól, fel se kellett volna vennie a munkájához kapcsolódó embereket.

Ez a kijelentés meg teljesen normális.

És ha holnap elmegy diszkóba, lefotózzák sörrel a kézben és kirakja? Akkor milyen példakép, óvónő lesz, hogy örömködik és levette a hétfő reggeli tökéletes óvónő szerepét? Igaz, az már nem munkaidő.

2013. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%

Ne már miért lenne visszatetsző? Ő nem várhatja a hétvégét a családjával a pihenést a szabadidöt?Miért ne irhatná ki?.....

De ráérsz te is.....

2013. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
Na én ezért nem igazolok vissza egy anyukát/apukát/testvért sem. Ismerjük egymást imádom is a legtöbb szülőt, de hagyják már a magánéletemet békén. Te talán nem örülsz, hogy péntek van? Te nem örülsz, hogy hétvégén nem kell dolgoznod? Te nem akarnál néha szabira menni még a saját gyerekeid mellöl is, nem hogy 20-30 "idegen" gyermek mellöl? Lehet a kávé szünetben írt a facebookra, nem munka időben. Neki talán nem jár kávészünet, és ebéd szünet, vagy nem mehet el pisilni? Te munka időben soha nem mész ki wc-re, nem telefonálsz magán ügyben, nem eszel, nem nézed meg a leveleidet?
2013. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Miért,te nem örülsz,ha péntek van? Mi ebben a visszatetsző? Kíváncsi vagyok a véleményedre!
2013. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
86%
A te munkahelyeden valaki számon kéri, hogy mit csináltál hétvégén? Az óvónő mutasson példát a munkahelyen. De senkinek semmi köze hozzá, hogy hétvégére rózsaszínre festi a haját és extra miniszoknyában sörrel a kezében csápol egy koncerten. Hétfőn pedig fehér köpenyben, feltűzött (normál színű) hajjal várja a kis óvodásokat.
2013. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sem visszatetsző a dolog, jót nevetnék rajta.

És válaszul hétfő reggel kiírnám, hogy "végre hétfő, kezdődik az óvoda". :)

2013. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

Biztos az ilyen szülők miatt várja a hétvégét, mint az (egyáltalán nem) kedves kérdező.

Ráadásul ha délutános, simán netezhet otthon délelőtt.


Anya óvónő 32 éve, de alig várja már, hogy nyugdíjba menjen.

Azt mondja, a mai gyerekekkel sokkal nehezebb ugyan, mint régen, de ami igazán kikészíti, azok a szülők (persze tisztelet a kivételnek).

2013. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!