Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nektek nem visszatetsző, hogy...

Nektek nem visszatetsző, hogy egy óvónő péntek delelőtt kiírja a facebookra, hogy "végre hétvége van, péntek! "?

Figyelt kérdés

én elhiszem, hogy örül, hogy hétvége van, na de ne örömködjön már munkaidőben ráadásul...

szerinted?


2013. jún. 28. 21:02
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ráérhetsz kérdező, ha ennyi időd van, hogy központi kérdés, hogy megláttad mit posztol?
2013. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
3%

Az első beíróra: sose értettem, hogy lehet fárasztó a kisgyermeknevelés (ha csak nem fogyatékkal élő gyermekről van szó), miközben a kisgyermek őszinte, tisztalelkű, nyílt, míg a nagyobb gyerekek és a felnőttek többsége meg az ellentéte??


Kedves kérdező, mi lenne ebben visszatetsző? Lehet h épp várja a találkozást a férjével. Nem biztos, h a gyerekekkel való foglalkozás ellen szól az óvónő érzelme, hanem lehet, hogy valami egészen más dolog mellett.

2013. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
25%

Előző előtti beírás:

"Nagyon ráérhetsz kérdező, ha ennyi időd van, hogy központi kérdés, hogy megláttad mit posztol?"


...vagy épp a kedves kérdező az illető óvónő kollégája, és nem ráért, hanem dolgozott, míg kolléganője facebook-ozott...

2013. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
84%

Ha pénteken délutános, akkor előfordulhat, hogy 11-11:30 között kell csak bemennie, akkor nincs munkaidőben. Ezt nem tudhatod.

Egyébként péntekre szerintem bárki kellően elfárad ahhoz, hogy örüljön a hétvégi pihenésnek. Ettől még szeretheti a munkáját. Mindenki életében vannak nehezebb hetek, lehet, hogy egy rossz heten van túl, és azért örül. Negatív vagy.

Nem tudom most értelmezni, hogy a kérdés melyik részén van a hangsúly....azon, hogy munkaidőben....(amit ugye írtam, hogy nem biztos, hogy munkaidő).....vagy azon, hogy örül a hétvégének.

2013. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!