Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Magánóvodába járók, meg...

Magánóvodába járók, meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Jártatok önkoris oviba is, tudtok mondani különbséget? Megéri az árát?

2013. júl. 17. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi azt tapasztaltuk, hogy nagyon megéri. Sok jó program, rendszeres sport, kis létszám, egyéni igények maximális figyelembe vétele, és a rugalmasság. Személyes állami tapasztalatunk nincs, de a báráti körből sok panasz érkezett.
2013. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvastam itt olyat hogy 90 ezret fizetek anyit szerintem semi nem ér meg,

arra is figyelj hogy legyen 1 ovi pedagogus is mert az hogy 1 gyerekszerető ember eltapsikol velük nagyopn szép de azért legyen ott egy hozzáértő aki észreveszi az esetleges lemaradásokat.

2013. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánovi óvoda pedagógus nélkül nincs, amire te gondolsz az a családi napközi.

Hogy kinek mi éri meg az teljesen egyéni igényektől függ. Mi 95-öt fizetünk, és úgy érezzük megéri.

2013. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahol én élek (nem írom le, mert ajjaj), itt csak magánovi van, de van olcsóbb magánovi, ez kb. megfelel az otthoni államinak, illetve van drágább magánovi.

Hatalmas különbség van a kettő közt, ugyanúgy az árat és a színvonalat figyelembe véve.

Szerencsére lehetőségem van a gyerekemet a drágábba járatni. De inkább nem írom le, mennyit fizetünk érte. :) :D

2013. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!