Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik 4D babamozit ajánljátok...

Kerria kérdése:

Melyik 4D babamozit ajánljátok? Ti melyiknél jártatok? Meg voltatok elégedve géppel, szonográfussal, környezettel?

Figyelt kérdés

Nem baj most az sem, ha az ország másik pontján van, ugyanis a nagyszülők is az egyik-másik szegletben laknak, így mindegy ki utazik.


Köszönöm előre is!



2013. júl. 15. 09:52
 1/4 petera6 ***** válasza:

Én Budapesten voltam csak. A Hepinetnél, G1-ben, Csodabentnél és 4D Genesisnél is. Megmondom őszintén, hogy mindenhol ugyanolyan kedvesek voltak, kb ugyanannyi ideig tartott. Szerintem a gép is tök ugyanaz. Én aszerint jártam, hogy hol volt épp kuponos akció :)

Illetve a Hepinetnél Baráth Zsuzsa elég nagy szaktekintély, így a kombinált tesztre, és az utolsó 4D-re hozzá mentünk.

2013. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon sok helyen voltunk,de a Hepinetnél volt a legjobb.Tényleg nagyon ügyes szonográfus Baráth Zsuzsa,ő volt az egyetlen aki észrevette azt,amit előtte másik 5 nem.
2013. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4D Genesis, Budapest.

Mindennel megvoltunk elégedve. A szonográfus hölgy Gyuriczáné Mogyorósi Andrea volt, nagyon kedves.

A környezet is szép, a gép minősége is jó :)

36 hkm

2013. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske mindenkinek.


A 4 d genesishez megyünk végül :) Köszönöm!

2013. júl. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!