Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodai beszoktatáson kinek...

Az óvodai beszoktatáson kinek kéne inkább ott lenni? Az apának, vagy a nagymamának?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális családi viszony esetén az apának. Azért mondom, hogy normál esetben, mert pl. nálunk az egyik nagymamát olyannyira nem érdekeljük, hogy a gyerek szerintem nem is tudja, hogy a nagyanyja. Másnál meg lehet, hogy a nagyi napi szinten a család része, míg az apukát havonta látja a gyerek.
2013. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem az apának.
2013. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki eddig otthon volt vele.
2013. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg az apának, de ez attól is függ, kihez ragaszkodik jobban a gyerek.


Én el sem tudnám képzelni, hogy ne én, az anyja legyek ott vele a beszoktatáson.

2013. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,de sajnos a gyerek apja nem! Ezen nagyon kiakadtam,jól össze is vesztünk(amúgy ez csak olaj volt a tűzre)!:(((

Szeptemberbe megy oviba és én nemrég kezdtem el dolgozni. Úgyhogy nem nagyon tudok szabira menni!

Ma mondtam a páromnak hogy neki kellesz menni beszoktatni a gyerekkel,erre ő flegmán beszólt hogy itt van az anyja(mármint a férjemé) és majd ő! Simán eltudna menni szabira,mert van neki még egy csomó meg amúgy sincs semmi akadálya! A nagymama is csak azóta van velünk mióta én dolgozom. 300km-ről jött,így a gyerek nem sűrűn látta előtte.


A sztorihoz tudni kell hogy már hetek/hónapok óta alig van a lányunkkal,még hétvégén sem megy vele sehova! Állandóan csak én meg én. Ha rajta múlna szegény gyerek egész nap tespedne a szobában!:( Ő munka után nem csinál semmit,alig akar vele játszani. Ma is ketten mentünk a gyerekkel játszózni ő meg punnyadt a panelban.

2013. júl. 27. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Világosítsd már fel, hogy kik csinálták a gyereket. Nekem is néha emlékeztetni kellett a volt férjemet, mert nagyon könnyen odavágta mindenre, hogy nem baj, ha nekem nincs időm, majd az anyukám... Persze, nagyon jó ha van ugrasztható és segítőkész nagyi, de elsődlegesen a szülők felelőssége a gyerek. Apuci kapja össze magát...
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hidd el már felvilágosítottam nem is egyszer!!!:(((

Az a baj hogy baromi lusta és kényelmes lett! Oké dolgozik,és amíg én nem dolgoztam én voltam állandóan a gyerekkel. De sokszor annyira sajnáltam szegényt amikor látta hogy más gyerek apja munka után megy a játszótérre,és onnan együtt megy haza a kis család. Na ő aztán soha,pedig biztos örült volna neki a gyerek!


Meg minden alól kihúzza magát. Konkrétan ő nem megy a gyerekkel az orvoshoz mert nem bírja a helyet és nem bír várni,nem megy vele játszóházba/térre mert ott sem bír lenni 10percnél tovább. Ha a gyerek nyaggatja hogy játsszon vele rá se figyel csak lesi a tv-t,ha rászólok hogy figyeljen már akkor még ő van megsértődve!


Elegem van,és nem lesz ennek jó vége!!! De ezt ő nem látná be!:(

2013. júl. 27. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással inkább a nagymama.
2013. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a nagymama, ha az apa ilyen. Egyébként a mamával jól kijössz? Nem lehetne vele beszélni, hogy hasson a fiára egy kicsit, mert ennek nem lesz jó vége?
2013. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!