Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más anyuka is érzett/érez így?

Baranka kérdése:

Más anyuka is érzett/érez így?

Figyelt kérdés
Lányom jövőre lesz óvodás. Már félek előre, hogy milyen lesz... Félek, hogy "elvesztem", hogy megváltozik a kis személyisége. Igaz minden héten járunk baba klubba és nagyon szereti a gyerekeket, közvetlen gyerekekkel, felnőttekkel egyaránt. Más is érzett így? Tudnátok egy kicsit biztatni?
2013. aug. 13. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el kell kezdeni.... A bölcsis/ovis beszoktatásoknál azt láttam, hogy az anyukáknak volt sokkal nehezebb a leválás.

Elveszíted? Nem a tiéd... Az a feladatunk, hogy felneveljük őket és elindítsuk az életben, nem a mi szórakoztatásunkra léteznek.

Megváltozik? Igen, de ez is természetes. Nem a mi életünket kell, hogy éljék. Nem mondom, én is pislogok nagyokat egy-egy dologra, de nem határozhatom meg, hogy mit szeressenek, mi tetsszen nekik.

2013. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. nem voltak ilyen érzéseim.

Örültem, hogy elkezdik az óvodát, imádták, könnyen be is szoktak.

Jobb lesz, ha te is elfogadod, hogy ovis lett a lányod, mert úgy az ő helyzetét is megkönnyíted.

olvass utána!

2013. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislányom várja már az ovodát ,én nem hinném hogy elveszteném ,volt bölcsis és ott is megmaradt bujus ,kislánynak.
2013. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!