Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ovis jelet a cipőkre hová...

Az ovis jelet a cipőkre hová varrjátok vagy rajzoljátok? Az utcai cipőbe is kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A talpába rajzoltuk (belülről) vagy a nyelve hátuljába. Van egy magasszárú tornacipőjük a gyerekeknek, arra kívülről anyukám rávarta a jeleket, nagyon jól nézz ki.
2013. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A netről rendeltem olyan vízálló borítással rendelkező matricaszerűséget, amit a cipő belsejébe lehet beragasztani és nem válik fel a talp izzadásakor sem.

Fekete-fehér, a kisfiam neve és a jele van rajta.

Elég csak az egyik cipőbe tenni- nagyon olcsó volt és tartós- a tisztítást is bírja (persze az áztatást nem, de bőr belsejű cipőket nem is lehet)

Én az utcai cipőbe is teszek, hiszen egész nap az is ott van a szekrénynél- előfordulhat, hogy valamelyik szülő azt vinné el vagy valamelyik gyerek azt szeretné felhúzni- esetleg hasonló is lehet két gyereknek.

Nálunk a benti is, kinti is szupinált, ami nem olsó mulatság.

2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es:

reklám vagy sem,belinkeled hol rendelted?

2013. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

pl. itt, az eladó nagyon kedves, ezzel foglalkozó anyuka.


[link]

2013. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
...a legutolsó, CIPŐCIMKE nevűt nézd
2013. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az alábbi honlapot szerintem ugyanaz az anyuka csinálja, amit a 2-es válaszoló is belinkelt, csak az a vaterán van.


Én most rendeltem innen.

[link]

2013. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sima alkoholos filccel rajzoltam mindenhová.

A cipőknek a nyelvébe vagy az oldalába, a ruháknak pedig a címkéjébe. Amikor kifakult, akkor átírtam és kész. Ez nekünk tökéletesen bevált mindkét gyereknél, immár 5 éve.

Nem is értem, miért kellene olyasmire költeni, ami ingyen is megvalósítható. Pedig nem vagyunk szegények (sőt), de az ilyet tök felesleges pénzkidobásnak tartom, bocsi :)

2013. aug. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért költünk ilyenre,mert belefér.

350Ft 3 ilyen cimke,nem sok érte,a gyereknek is jobban tetszik.

Nem mellesleg nekem pl a gyereknek 3-ból 2 cipőjének biztosan sötét a belseje,arra irj már alkoholos filccel...

2013. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Nem kell egyből támadásnak venni, amit írtam! :)

Nem arról van szó, hogy belefér-e vagy sem. A vizet, az áramot és a gázt sem pazarlom csak azért, mert amúgy megtehetném.

A sötét belsejű cipőknél, ahol még címke sincs, oké tök jó dolog a matrica, de amúgy meg tök felesleges.

Megnéztem a linken, egy garnitúra matrica kb. 2000 Ft, ez 2 gyerekre már 4e, amit azért sokan nem engedhetnek meg maguknak...

2013. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 válaszoloval értek egyet ,én is megnéztem 2000 ft ovis jelet extrán sok ,lévén 2500 ft az ehez való matrica amibe nem 1 db A4 speciális pappír hanem több és ha valakinek van nyomtatoja akkor máris megtudja csinálni ,kevesebböl . én így fogom csinálni .
2013. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!