Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek problema ha...

Szerintetek problema ha lanyomat is magammal viszem az elso ovis szuloi ertekezletre?

Figyelt kérdés

Szeptembertol lesz ovis a lanyom. Jovo heten szuloi ertekezlet lesz, de sajnos nincs kire hagyjam, mert apa kulfoldon lesz, nagyszulok 350km-re.

Etelallergia a lanyom es fontos lenne ha ott lennek, meg egyebkent is kellemetlen ha mar az elsorol hianyzol.

Kineznek ha magammal viszem? Egyebkent nem egy nyugodt, turelmes gyerek.


2013. jún. 13. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szomszédot, barátnőt, hívj babysittert. Én nem vinném, nem hiszem, hogy így kellene bemutatkoznia főleg ha nem is egy nyugodt kislány. Te sem tudnál tőle figyelni, pedig biztosan sok fontos dolgot elfognak mondani.
2013. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
ha nem nyugodt, türelmes keresnék valakit aki vigyázz rá.Mert egy ilyen szülői 1-1,5 órát is eltarthat(nálunk több volt)
2013. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném. A neve is szülői
2013. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy tenyleg nem tudom senkire sem bizni ot... Nemreg koltoztunk ide, mindenkitol tavol vagyunk.
2013. jún. 13. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a védőnőt hogy tud e ajánlani valakit, akinek fizetsz érte .

Nálunk van olyan védőnő aki vállal gyerekfelügyeletet

2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Én vittem magammal, nem volt semmi gond. Rajtunk kívül még vagy 5 gyerek volt, mindegyik normálisan viselkedett.
2013. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk probléma volt, többször vissza kellett kérdezni mert nem hallottuk a gyerekektől, amit az óvónő mond.
2013. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nyomatékosan kertek, hogy gyereket ne vigyen senki. Egyrészt nem ra tartozik a szülői tartalma, másrészt ha a gyereket neveli a szulo, nem az értekezletre figyel.
2013. jún. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne vidd. Tényleg nem oda való egy kisgyerek, nálunk, aki behozta, haza is küldték és adtak neki egy időpontot, hogy akkor jöjjön be és elmondják neki, ami a szülőin volt. Nekem is van gyerekem imádom, de egy anya ösztönösen a gyerekhangra figyel, és nem arra amit egy másik felnőtt mond, főleg egy zsúfolt teremben.

Ha nem akarsz magadnak kellemetlenséget, inkább ne is menj el, ha nem tud más vigyázni a kicsidre.Azért nem fognak az oviba megszólni, ha nem mész el, de ha gyerekkel mész, akkor cikibe hozhatnak. Tapasztalatból mondom.

2013. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ovit és kérdezd meg. Van, ahol kifejezetten kérik, hogy ne hozza senki, van, ahol jöhetnek, és olyan verzió is van, ahol - ha elegen jelzik előre - a szülői alatt külön vigyáznak rájuk. (Nálunk ez utóbbi volt.)
2013. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!