Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy tegyem könnyebbé a...

Hogy tegyem könnyebbé a beszokást?

Figyelt kérdés
2. napja jár a lányom oviba.Nincs beszoktatás,csak visszük a gyereket és ebéd után mehetünk értük.Reggel szegény kislányomat szinte le kell rólam hámozni,hogy be tudják vinni a csoportba:( Üvölt,hogy velem akar jönni.A szívem megszakad érte :( Mit csináljak,hogy könnyebb legyen?
2013. aug. 27. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!!


Semmit nem tudsz tenni, elmagyarázod neki hogy neki ott milyen jó mert sokat tud a gyerekekkel játszani , mennyi játék van stb . Anyának dolgoznia kell , mert ha nem dolgozol nem tudsz venni neki sok szép ajándékot.


Az én kislányom is kivolt az elején nekem is megszakadt érte a szívem de végül beszokott.


6 éves kislány anyukája és 39 +3 hkm

2013. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!Próbálok neki mindig jó dolgokat mesélni az oviról és tegnap ezt is elmodntam neki,hogy akkor tudunk sok szép dolgot venni neki,ha tudok dolgozni.

Ma reggel mikr bementünk nem sírt,viszont ahogy leértem a lépcsőn már hallottam hogy sír :( Remélem hamar megnyugodott.

2013. aug. 28. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

ne csábítsd el a munkáddal. tehát nem azért kap valamit mert dolgozol, ő oviba jár.

csak simán te dolgozol, mert neked kell, ő meg oviba jár, neki ez a munkája.

ne te mesélj arról, hogy milyen jó az ovi, honnan tudod, ott se vagy :) ő meséljen és arra mondjad, hogy milyen jó! teljesen legyél elhűlve a boldogságtól mikor mesél, hogy mit játszott és nagyon mondogasd, hogy mennyire örülsz neki, milyen jó amit csinálnak ott :)

mondogasd, hogy apa is dolgozik, mama is, te is és már neki is van munkája :)

enyémről tudom, hogy ez nagyon bejön, az oviban minden nap játszák azt, hogy mennek dolgozni :D autóval, rolival, legoval... fontosnak érzik magukat ettől :))

2013. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!