Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti hallottatok már ilyet? Nem...

Ti hallottatok már ilyet? Nem öltöztetik át a gyereket az oviban?

Figyelt kérdés

Kiscsoportos a lányom, és most közölték,hogy kényelmes ruhában vigyem,mert amiben megy,abban van benn,abban mennek ki, és vissza bentre játszani. Nekik nincs idejük öltöztetni a gyerekeket(15-en vannak).

De hát ilyet én még nem láttam,ráadásul nem is mehetek be reggel és délután csak a kapun beadom a gyereket és kész :(

Most cseréljek le minden ruhát melegítőre,mert hát azért a farmer nem kényelmes játszani, de utcára sem adnék rá mindent, meg akkor vegyek sport cipőt,mert hát bőr cipő és melegítő kicsit necces :(


2013. szept. 2. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is ez van amiben beadom abban van egész nap..és koszosan adják ki hiába van bent /kérnek váltóruhát, nem használják..

1: vagy viszed farmer bőrcipő csinosan és te átöltözteted még reggel ahogy beadod, vagy 2: viszed abba amibe bent van egész nap..

mi a 2-es verziót csináljuk ha nagyon koszos du akkor a benti váltóruhába viszem haza és másnap viszek be oda másikat!

2013. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem öltöznek, abban megyünk amiben bent vannak és ki is abban mennek.
2013. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem hallottam még ilyenről! És mi van, ha piszkos lesz a ruhája napközben? Nem öltöztetik át őket? Ha jön az esős idő, és sáros meg vizes lesz a ruhája játék közben? Mindenesetre ha tényleg így van, mindenképp a játszóruhájában add be, hisz az a fontos, hogy kényelmesen legyen napközben.
2013. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, csak akkor öltöztek át a gyerekek, ha nagyon koszosak voltak, leették vagy levizezték magukat. Télen persze segítettek felvenni az overált, sapkát, csizmákat, de amikor nem nagykabátos idő volt, akkor nem öltözgettek.
2013. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy beviszem egy ruhába, ott átöltöztetem, majd amikor megyek érte újra ráadom a reggeli ruhát és abban viszem haza.

Napközben akkor öltöztetik át, ha leeszi, leönti magát vagy nagyon koszos lesz.

2013. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsisek a lányiam. Nem tudom a lányod szereti e a harisnyát és az egyberuhát. Mi szinte csak azt adunk a lányokra. Kényelmes is, csinos is, az utcára is jó.
2013. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt sem öltöztetik, van aki játszóruhában viszi őket, van aki reggel átöltözteti, amikor bemennek. Váltóruha van, de az balesetekre. (pisi, leissza stb)
2013. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem alap hogy reggel a szülő öltözteti át játszó ruhába.
2013. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen alap lenne a játszós ruha, de itt az ajtóban át kell adni a gyereket és onnanstól kezdve ők intéznek mindent. És nekik sok a dolguk, nincs idejük öltöztetni. TEhát reggel amiben elviszem ,abban bemegy,egyéb annyi hogy szandit váltanak rajta, ugyanabban mennek ki játszani,majd vissza és abban viszem haza is :(

Azt mondta óvónéni nem kell divatozni,vigyem melegítőbe :O

2013. szept. 3. 06:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk külön van kinti ruha, amikor kimennek az óvónők segítenek a gyerekeknek öltözni. Kérik is a kinti ruhát, mert koszosan, homokosan nem lehet a gyerek bent a csoportban. Fiam vegyes csoportba jár, most kezdtük, de a nagyobb 4 éveseknek is segítenek.
2013. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!