Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem dolgozó anyukák, hogy...

Nem dolgozó anyukák, hogy alakul a reggeli program ovi előtt, mit csinál a gyerek, mikor kel, hányra mentek, stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

6-fél 7 körül kelünk. Megcsinálom a reggelit, internetezek, berakok egy mosást vagy leszedem a száraz ruhákat, egy-két kisebb házimunka. Ha magához tért a fiam, együtt eszünk, felöltözünk és indulunk oviba.

Hogy mit csinál még reggel, az változó. Ha később kel, akkor csak ennyit, ha korábban, akkor még játszhat reggeli után kicsit, vagy nézhet egy mesét.

Általában 7 és 8 között érünk be, de volt már, hogy csak fél 9-re mentünk, mert addig sétálgattunk.

2013. szept. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekunk 7kor fel8kor ebreszto. Reggeli, fogmosas mese es 8:30ig kell beerjunk, ugyhogy nem kapkodunk...

Ma takaritas van, aztan 1re megyek a Fiamert.

2013. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 7kor kelek, megiszom a kávét, felöltözök, majd ha elkészültem ébresztem a fiamat ez kb 7:20. Mosakszik felöltözik és megyünk is.

Még majdnem alszik amikor indulunk, de ha elöbb keltem belemerül egy mesébe vagy játékba és nehéz az elindulás.

2013. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6-kor kelek,elkészülök.Fél 7-kor keltem a gyerekeket, fogmosás, öltözés,reggeli,majd negyed 8-fél 8 körül indulunk és kb.8 körül vagyunk bent az oviban.
2015. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!