Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért nincs minden óvodában...

Miért nincs minden óvodában családlátogatás?

Figyelt kérdés
Ez függ attól, hogy korcsoportos, vagy vegyes csoportos az ovi? Mi utóbbiba járunk, és szó sincs családlátogatásról, pedig 2 barátnőm is mesélte, hogy hozzájuk meg mennek.
2013. szept. 18. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az óvodavezető hozzáállása a kulcs. Hozzánk mind a két gyerekhez kijöttek és mindenkit körbelátogattak, de hallottam olyat, ahol nem, mondván nincs idejük.

Gondolom az óvónők nem akartak több estét rászánni, mert 20+ gyerek munkaidő utáni látogatása (és egy este egy körzetben is csak 2-3 helyre tudtak menni) annyi szabadidejüket elvenni, hogy nem akarták bevállalni.

2013. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább attól függ, hol van az az ovi, van-e valami gond a gyerekkel.

Ma már annyi papírmunkát sóznak az óvónők nyakába is, hogy nemigen marad idő "ismerkedős" családlátogatásra.

2013. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk volt. Kb. 5 percet ültek a kanapén, majd benéztek a gymerekszobába. Ennyi. Értelme nem sok volt.
2013. szept. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk sem volt, mert ránézésre eldöntötték az óvónénik, hogy minden rendben. De ahol probléma van, oda ki szoktak menni.
2013. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt akihez kimentek, de volt akihez nem. Én arra gondoltam, hogy hozzánk azért nem jöttek, mert év közben kezdte a fiam az ovit, de többen mondták, hogy hozzájuk sem mentek, hiába kezdtek szeptemberben. Szóval nem tudom, hogy milyen logika alapján választották ki a családokat, nálunk egy gyerek sem tűnik problémásnak és a szülők sem, sőt kisebbségi sincs a csoportban, de az oviban is akik vannak gazdagok, velük sincs probléma, mozgássérült kislány is jár, de hozzájuk sem mentek.
2013. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi csoportunkban volt aki beírta hogy jöhetnek családlátogatásra volt aki nem
2013. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk eddig nem jöttek, ismerősöm mesélte, hogy hozzájuk még évkezdés előtt kimentek. Óvodája válogatja.
2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!