Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiam 2014. 04.29-en lesz...

Kisfiam 2014. 04.29-en lesz 3eves szeptember elott mehet mar oviba ;bolcsibe nem szeretnem vinni?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvodától függ. Ahhoz, hogy áprilisban elkezdje az ovit, idén tavasszal be kellett volna íratni. Az én fiam idén áprilisban töltötte a 3-at, nem kezdhette akkor az ovit, csak szeptemberben, igaz, csak idén tavasszal írattam be is.
2013. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
DE mi a kérdés??? Hogy mehet-e szept. előtt oviba??? Miért,beirattad idén? Ha be,akkor mehet januárban (ha az óvoda ezt lehetővé teszi). Ha nem,akkor majd szept.ben mehet. Akkor van évkezdés!
2013. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már beirattad és szobatiszta, mehet már 2,5 évesen is. De nagyban függ az ovitól is. Nálunk pl az én kisfiam volt az első 2,5 éves ovis. Nagyon kevés a gyerek, ezért minden megoldásnak örülnek.
2013. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ovi függö ,a legtöbb oviba csak betöltött 3.évesen mehetnek a gyerekek,ha szobatiszták ,illetve ha beiratad idén tavaszal .
2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha idén tavasszal beírattad, és az ovi lehetővé teszi, januártól mehet oviba. Ha nem akkor csak szeptembertől. Azt elfelejtettem, hogy szobatisztának kell lennie.
2013. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Huszárné Sánta Viktó válasza:
Szia!Május végével befejeződik a nevelési év és a nyáron csak játszanak a gyerekek és 5-6 hét leállást is van a nyáron,így csak Szeptemberben veszik be a gyerekeket.Nálunk az iskola köteles gyerekek sem mehetnek oviba már csak esetleg a leállásig(idén júniusból+2hét.)Az ismerősömnek a bölcsibe sem vették be nyárra a gyerkőcét,mert sikerült neki júniusi kezdéssel melót találnia,így idős nagymamára kellet a gyereket bízni a nyárra míg bevették szeptemberbe.Sajnos nem egyszerű dolog.Helló!Viki
2013. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!