Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyek Budapest XX. Vagy XIX....

Melyek Budapest XX. Vagy XIX. Kerületének legjobb, legkulturáltabb óvodái?

Figyelt kérdés
Kulturált alatt az értem, hogy rendezett, igényes, színvonalas, nincs kisebbség stb. Nem fizetős ovik jobbak lennének, de írhattok fizetőset is.

2013. okt. 7. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom a Zöld ágacska oviba jár Kispesten. 2 kinai van.A mi csoportunkban. (Most kezdte.) Egy kisfiu és egy kislány.Nekünk nagyon tetszik,aranyosak az óvónénik.
2013. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom a 19 .ker szivárvány oviba jár nincs egyetlen kisebbség se .
2013. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szóval 2 kinai gyerek van azt akartam irni.. A kisfiu és a kislány. De más nincs:)
2013. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindkettőnek utána fogunk nézni. Óvodaválasztás előtt állunk, és mindenképpen szeretnénk jól dönteni. :)

Még írhattok, minden válasznak örülök.

2013. okt. 9. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Árnyas óvoda Esze Tamás utcai tagóvodája, Mákvirág csoport :)
2013. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!