Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy lehet az, hogy egy olyan...

Hogy lehet az, hogy egy olyan városban ami megyeszékhely és sok munkalehetőség van, az ovik /mindegyik/ CSAK 16-30-ig tartanak nyitva?

Figyelt kérdés
Rengetek kollégám azon küszködik, hogy már fél ötre menni kell a gyerekért csak egy fé óra kellene + ba de még ügyelet sincs.
2013. okt. 16. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 06.45-től 16.30 ig van ovi. Szintén megyeszékhely, bölcsődék sokkal rugalmasabbak.
2013. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó helyen lakom,megyeszékhely,6-18ig van nyitva az ovi,annyi a megkötés,hogy max 10 órát lehet benn a gyerek naponta.
2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz! Mondjuk nálunk is, ha már 5 után jön valaki a gyerekért, akkor már csúnyán néznek. Sőt, egy apukának meg is mondták, hogy ide már nem jön senki 6 körül gyerekért mindenki elviszi korábban, ha ilyen sokáig dolgozik a szülő, akkor vigye a gyerekét más oviba. Ez egy bp-i ovoda.

Én nem tudom, amikor én voltam ovis, akkor nem volt ilyen. Anyukám mesélte. Nem húzták a szájukat ha későn jött a szülő, az óvoda igazodott a szülőhöz és nem fordítva. Pedig ez a régi rendszerben volt, amikor szinte mindenki 8-4-ig dolgozott, nem úgy mint most.

2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megyeszékhelyen lakok, az ovi ahova a fiam jár, reggel 5:30-tól 17:00-ig van nyitva.
2013. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
budapest és reggel 6-este 6ig van nyitva az óvi.
2013. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!