Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ruhát adtok kintre 4...

Milyen ruhát adtok kintre 4 éves gyermeketekre az oviban? Adtok már rá csizmát, kesztyűt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én téli bakancsot adtam rá már múlt héten, de csak vékony bélés van benne. Elsősorban azért adtam rá, mert esett az eső, a gumicsizma már vékony, az edzőcipő beázik, ha beleugrik a bokáig érő tócsába (mint ahogy meg is tette), ez meg vízálló. Mondjuk nálunk 2 fok volt reggel. Kesztyűt nem adtam rá, majd ha hidegebb lesz. Meg egy vékonyabb téli kabátban jár, de alatta csak az ovis benti vékony, pólóanyagú hosszúujjú van és egy vékony kardigán, ha hidegebb van.
2013. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vékony zokni, bakancs, bélelt nadrág, ru.póló, hu. póló, bélelt pulcsi, kabát, sapka, sál, kesztyű (még a vékonyabbak)űnálunk nagyon hideg volt reggel, nem tudom hány fok, de nekem lefagyott a kezem, holnap én is kesztyűt veszek már :)
2013. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem adok rá kesztyűt és csizmát se. Harisnya,vastag melegitő,télikabát.
2013. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!